ISBN:9788366065833

Zbudzone furie. Cykl Takeshiego Kovacsa. Tom 3

Autor: Richard Morgan

Seria wydawnicza: Takeshi Kovacs, część 3.

Wydawnictwo: Mag

Stron: 624

Opłacalność: 2.95 zł/100 stron

Oszczędzasz: 51%

Takeshi Kovacs wrócił do domu.

Na Świat Harlana. Oceaniczną planetę, gdzie tylko pięć procent powierzchni wystaje nad niebezpieczne i nieprzewidywalne morza. I gdzie próba wzbicia się nad chmury czymś bardziej zaawansowanym technicznie od śmigłowca kończy się zestrzeleniem przez platformy orbitalne Marsjan.

Jednakże śmierć nie czyha tylko w morzach i na niebie. Na ziemi, od tropikalnych plaż i bagien Kossutha do lodowatych, rojących się od maszyn pustkowi Nowego Hokkaido utracone zostały z trudem wywalczone zdobycze quellistowskiej rewolucji. Wszystko kontrolują Pierwsze Rodziny, korporacje i yakuza.

Wiedziony pragnieniem zemsty za utraconą miłość Kovacs trafia w wir intryg politycznych i technologicznych tajemnic, które niosą ze sobą zbudzone duchy Świata Harlana i jego własnej, brutalnej przeszłości. Krążą pogłoski, że Quellcrista Falconer powstała z martwych, a na zlecenie Pierwszych Rodzin poluje na nią bezlitosny młody Emisariusz Kovacs, który spędził w przechowalni dwieście lat i nie zamierza dzielić się życiem z wypalonym, podstarzałym i zbrukanym przestępstwami sobą.

Wokół jest pełno gangsterów, łowców nagród, sekt religijnych i rewolucjonistów, z których każdy chce uszczknąć coś dla siebie - z czego? Tego właśnie próbuje dojść Kovacs. Wśród narastającego chaosu tylko jedno jest jasne - w którymś momencie ktoś, kto nazywa się Takeshi Kovacs, będzie musiał zginąć. Na dobre.

Opinie

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 18.38 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
18.38 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 28.69 zł
(dla stałych klientów)
31.88 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  22.50 zł
w programie Nexto Premium
34.88 zł nexto.pl
mobi epub
37.50 zł swiatebookow.pl
mobi epub
37.50 zł publio.pl
mobi epub
37.50 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
37.50 zł legimi.com

Richard Morgan - inne e-booki

Takeshi Kovacs - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Zbudzone furie"