ISBN:9788366140950

Top Dogg

Autor: Jens Lapidus

Wydawnictwo: Marginesy

Oszczędzasz: 45%

Tajemnicza grupa wpływowych mężczyzn przez dziesięciolecia wykorzystywała seksualnie nastolatki, brutalnie uciszając każdego, kto tylko spróbował ją zdemaskować.
W trzeciej części cyklu o osobliwych partnerach, eksgangsterze Teddym i adwokatce Emelie, sprawa siatki powraca i zyskuje na aktualności. Utworzona przez policję specjalna jednostka ma za zadanie odkryć, kto należał do szajki, ale śledztwo tkwi w martwym punkcie. Do tego jedyna z wykorzystywanych kobiet, która zgodziła się zeznawać, zostaje zamordowana. Zdesperowana Emelie zwraca się o pomoc do swojego byłego partnera i kochanka. Ktoś jednak próbuje zmylić ich trop, sięgając po ekstremalne środki.
Nikola, siostrzeniec Teddy’ego, postanawia nie popełniać przestępczych błędów wuja. Ale gdy w porachunkach gangsterskich ginie jego najlepszy przyjaciel, chęć zemsty zwycięża nad praworządnością. Życie na krawędzi prowadzi też studentka Roksana, marząca o tym, by zostać zauważona, bawić się w najlepszych klubach i liczyć się w towarzystwie nadającym ton… Ściga ją jednak samozwańczy król koksu. Żeby wyjść z tego starcia zwycięsko, Roksana musi zrobić coś jeszcze bardziej szalonego…

„Mamy tu do czynienia z pisarzem w pełni przekonującym. Jens Lapidus jest wiarygodny na wszystkich poziomach, jak nikt umie dobrać odpowiedni ton i w gruncie rzeczy stworzył swój własny język” – Maria Maria Näslund, „Göteborgs-Posten”

„Jens Lapidus umiejętnie przedstawia rzeczywistość kancelarii adwokackiej i kryminalnego półświatka. Wykorzystuje do tego historię, która nie tylko wciąga, lecz także została dobrze napisana. Jens Lapidus jest bez wątpienia tylko jeden” – Kenth Jönsson, „Ölandsbladet”

O Autorze:
Jens Lapidus mieszka w Sztokholmie, przez ponad 10 lat pracował jako obrońca sądowy. Od debiutu w 2006 roku jego książki zostały wydane w ponad 30 krajach, a ekranizacje jego pierwszych trzech powieści, tworzących serię „Sztokholm Noir”, okazały się ogromnym sukcesem komercyjnym. Nakładem Marginesów ukazały się dwa pierwsze tomy trylogii:„ VIP room” (2015) i „Sztokholm delete” (2016).

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 19.75 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 17.78 zł
(dla stałych klientów)
19.75 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.90 zł empik.pl
mobi epub
28.43 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.50 zł ebuczek.pl
mobi epub
30.52 zł ibuk.pl
mobi epub
31.95 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  21.54 zł
w programie Nexto Premium
33.39 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
35.90 zł legimi.com
mobi epub
35.90 zł woblink.pl
mobi epub
35.90 zł litres.pl
mobi epub
35.90 zł virtualo.pl
mobi epub
35.90 zł publio.pl
mobi
28.70 zł zinamon.pl
epub
28.70 zł zinamon.pl

Jens Lapidus - inne e-booki

E-booki podobne do "Top Dogg"