ISBN:9788366217980

Opętania

Autor: Robert David Chase, Ed Warren, Lorraine Warren

Wydawnictwo: Replika

Oszczędzasz: 23%

Ed i Lorraine Warrenowie, najsłynniejsi i najbardziej szanowani demonolodzy świata, poświęcili kilka dziesięcioleci na badanie, potwierdzanie i wreszcie dokumentowanie niezliczonych przypadków zjawisk nie z tego świata. Zdumiewające doświadczenia Warrenów ze światem nadprzyrodzonym stały się inspiracją dla bestsellerowych książek i bijących rekordy popularności filmów, w tym Obecność, Annabelle czy The Amityville Horror.
Książka „Opętania. Historie prawdziwe” zawiera między innymi szczegóły dotyczące sprawy nastolatki, eksperymentującej z satanizmem i seansami spirytystycznymi, co sprawiło, że stała się ofiarą najbardziej przerażającego demona... Przeczytacie w niej również o miasteczku terroryzowanym przez morderczą, niepowstrzymaną siłę, tak złą, że mogło ją zrodzić wyłącznie piekło… a także o domu opanowanym przez bezlitosną, niszczycielską furię poltergeistów... Poznacie też szczegółowe fakty stojące za słynną posiadłością w Amityville.
Ed i Lorraine Warrenowie przebadali wspólnie tysiące spraw związanych ze zjawiskami nadnaturalnymi. Napisali razem wiele artykułów i książek, prowadzili też wykłady na uczelniach. Oboje idealnie się uzupełniali, wykorzystując wiedzę i umiejętności. Domeną Eda – jedynego świeckiego egzorcysty zaakceptowanego przez Watykan – były przypadki nawiedzeń i opętań, Lorraine natomiast była niezwykle wrażliwym medium. Ed zmarł w roku 2016. Jego żona Lorraine odeszła w roku 2019.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 23.83 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 21.45 zł
(dla stałych klientów)
23.83 zł ebookpoint.pl
mobi epub
24.72 zł inverso.pl
mobi epub
25.03 zł ibuk.pl
mobi epub
25.74 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.90 zł empik.pl
mobi epub
28.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  18.54 zł
w programie Nexto Premium
28.74 zł nexto.pl
mobi epub
30.90 zł virtualo.pl
mobi epub
30.90 zł woblink.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
30.90 zł legimi.com
mobi epub
30.90 zł publio.pl

Robert David Chase - inne e-booki

Ed Warren - inne e-booki

Lorraine Warren - inne e-booki

E-booki podobne do "Opętania"