ISBN:9788366335103

Manifest zwierząt

Autor: Marc Bekoff

Wydawnictwo: Marginesy

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 22.33 zł.

Oszczędzasz: 30%

Dajcie się zainspirować. Nic tak nie poprawia humoru jak satysfakcja i radość, że zrobiło się coś dobrego. Że się komuś pomogło. Że dzięki nam wzrosła suma szczęścia. Nie trzeba wiele, żeby świat stał się bardziej przyjazny dla ludzi i zwierząt. I nie znaczy wcale, że należy rewolucjonizować swojego życie. Wystarczy odrobinę więcej współczucia.
Ta książka daje siłę i pomoże stworzyć lepszy świat dla przyszłych pokoleń. A pierwszy krok bywa banalnie prosty.
Marc Bekoff, światowej sławy etolog, mówi, że lepsze traktowanie zwierząt nie tylko dobrze wpływa na naszą planetę, ale i na nas samych. Pokazuje, że zwierzęta kochają, tęsknią i się złoszczą, że są zdolne do reakcji motywowanych współczuciem, okazują sobie życzliwość i empatię, że – zupełnie jak my – wyraźnie odróżniają dobro od zła.
Manifest zwierząt powstał dla wszystkich – zwierząt i ludzi. Przedstawia sześć zasad, na których skorzysta każdy, bo humanitarne traktowanie zwierząt może przynieść obopólne korzyści.
Siła tej książki polega na zachęcaniu do życzliwości zarówno człowieka wobec zwierząt, jak i wobec tych ludzi, którzy patrzą na świat nieco inaczej. Jedno jest pewne: im lepiej nauczymy się rozumieć zwierzęta, tym lepiej zrozumiemy samych siebie. A to sytuacja, w której nie ma przegranych.

O Autorze:
Marc Bekoff – jeden z czołowych na świecie specjalistów w dziedzinie emocji zwierząt, emerytowany profesor ekologii i biologii ewolucyjnej Uniwersytetu Kolorado w Boulder. Współtwórca i aktywny działacz wielu organizacji ekologicznych. W 2000 roku otrzymał Exemplar Award za wieloletni wkład w rozwój badań nad zachowaniem zwierząt, a w 2005 roku The Bank One Faculty Community Service Award za swą pracę z dziećmi, osobami starszymi i więźniami w lokalnej społeczności. Bekoff jest autorem ponad 200 artykułów i wielu książek. W Polsce ukazały się „Dzika sprawiedliwość. Moralne życie zwierząt” (z Jessicą Pierce) i „O zakochanych psach i zazdrosnych małpach. Emocjonalne życie zwierząt”.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 22.33 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.33 zł ibuk.pl
mobi epub
25.39 zł ebuczek.pl
mobi epub
od 22.97 zł
(dla stałych klientów)
25.52 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.88 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.39 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19.15 zł
w programie Nexto Premium
29.68 zł nexto.pl
mobi epub
31.91 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
31.91 zł legimi.com
mobi epub
31.91 zł publio.pl
mobi
25.50 zł zinamon.pl
epub
25.50 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Manifest zwierząt"