ISBN:9788366335141

Niszcz, powiedziała

Autor: Piotr Rogoża

Wydawnictwo: Marginesy

Oszczędzasz: 45%

Niech arteriami popłynie krew!
Zaginięcie byłej dziewczyny, która najwidoczniej prowadziła podwójne życie, zapowiada początek koszmaru Szymona, trzydziestoletniego copywritera. Nagle piętrzą się dziwne przypadki, a nowi pracodawcy zdają się skrywać wiele sekretów. Szymon zdaje sobie sprawę, że uczestniczy w upiornej grze, gdy hasło reklamowe, którego jest autorem, zostaje wykorzystane przez terrorystów odpowiedzialnych za śmierć kilkunastu osób w warszawskim metrze. Od tego, czy w porę zrozumie zasady tej rozgrywki, zależy los… no właśnie: kogo? Całego miasta?
Obłęd gęstnieje, granica między rzeczywistością a spreparowaną kreacją szybko się zaciera. Razem z niespodziewaną sojuszniczką Szymon staje do walki z niesprecyzowanym wrogiem, którego istnienia nawet nie jest pewien. Czy uda się zatrzymać kołowrót kłamstw i podejrzeń? Kto tak naprawdę jest ofiarą, kto wrogiem, a kto przyjacielem? Ślady prowadzą w warszawską noc i rozmywają się w jesiennej szarudze. Życie zaczyna przypominać fikcję reklamy…
"Niszcz, powiedziała" to wciągający thriller, a jednocześnie portret środowiska, w którym handluje się tym, co bezcenne – ideami.

„Jeśli wątpiliście, że wśród zalewającej nas zewsząd bylejakości traficie jeszcze na połączenie znakomitej rozrywki z oryginalnym, indywidualnym stylem, przeczytajcie Niszcz, powiedziała Piotra Rogoży" - Jakub Małecki.

„Oto thriller ery społecznościówek, gdzie życie ludzkie jest warte tyle, co piknięcie w telefonie. Rogoża wciąga lepiej niż memy. Czytajcie, powiedziałem" - Łukasz Orbitowski.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 19.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19.90 zł virtualo.pl
mobi epub
21.20 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
22.28 zł ebuczek.pl
mobi epub
22.28 zł ebuczek.pl
mobi epub
od 20.09 zł
(dla stałych klientów)
22.32 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23.72 zł ibuk.pl
mobi epub
24.83 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25.16 zł gandalf.com.pl
mobi epub
  16.74 zł
w programie Nexto Premium
25.95 zł nexto.pl
mobi epub
27.90 zł woblink.pl
mobi epub
27.90 zł litres.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
27.91 zł legimi.com
mobi epub
35.90 zł publio.pl
mobi
22.30 zł zinamon.pl
epub
22.30 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Niszcz, powiedziała"