ISBN:9788366409705

Wonder Woman. Zwiastunka wojny

Autor: Leigh Bardugo

Wydawnictwo: Mag

Oszczędzasz: 20%

Zostanie jedną z najsławniejszych bohaterek wszech czasów: WONDER WOMAN. Na razie jednak jest Dianą, księżniczką Amazonek, a jej walka dopiero się zaczyna…

Marzy o tym, żeby zaimponować swoim legendarnym siostrom-wojowniczkom, ale kiedy wreszcie nadarza się ku temu okazja, odrzuca swoją szansę na zdobycie chwały, łamie święte prawo Amazonek i ryzykując wygnanie, ratuje życie śmiertelniczce. Sprawę dodatkowo komplikuje fakt, że Alia Keralis nie jest zwykłą dziewczyną. Może się jeszcze okazać, że swoim bohaterskim czynem Diana skazała cały świat na zagładę.

A Alia? Alia chciała tylko wymknąć się spod skrzydeł nadopiekuńczego brata i spędzić jeden semestr na morzu. Nie zdaje sobie sprawy, że ktoś na nią poluje. Kiedy na pokładzie jej statku wybucha bomba, Alia – ocalona od śmierci przez dziewczynę obdarzoną niezwykłą siłą – musi zmierzyć się z makabryczną prawdą: jako Zwiastunka Wojny, potomkini niesławnej Heleny Trojańskiej, ma zapoczątkować na świecie erę tragedii i krwawych rzezi.

Diana i Alia będą zmuszone stawić czoło całej armii wrogów – ludzkich i boskich; niektórzy będą chcieli przejąć władzę nad Zwiastunką Wojny, inni po prostu ją unicestwić. Jeżeli Diana z Alią chcą ocalić swoje światy, w tej wojnie będą musiały walczyć ramię w ramię.

Najlepsza cena: IBUK
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 24.00 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.00 zł ibuk.pl
mobi epub
od 22.50 zł
(dla stałych klientów)
25.00 zł ebookpoint.pl
mobi epub
25.50 zł litres.pl
mobi epub
26.42 zł gandalf.com.pl
mobi epub
27.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
30.00 zł empik.pl
mobi epub
30.00 zł virtualo.pl
mobi epub
  18.00 zł
w programie Nexto Premium
30.00 zł nexto.pl
mobi epub
30.00 zł publio.pl

Leigh Bardugo - inne e-booki

E-booki podobne do "Wonder Woman. Zwiastunka wojny"