ISBN:9788366572904

Last Minute Prawo konstytucyjne 2020

Autor: Bogusław Gąszcz

Wydawnictwo: Wydawnictwo Od.Nowa

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 24.90 zł.

Egzamin z prawa konstytucyjnego – jak zdać w pierwszym terminie

Konstytucja RP ma przed Tobą jeszcze tajemnice? Chcesz powtórzyć i usystematyzować swoją wiedzę z tego zakresu? Zamiast przeglądać dziesiątki innych opracowań, sięgnij po kolejną książkę z serii Last minute. Zastosowana w niej formuła All Inclusive polega na przedstawieniu wszystkich zagadnień, które mogą się pojawić na egzaminie z prawa konstytucyjnego, w prostych słowach i z wykorzystaniem wielu ułatwiających zapamiętywanie form graficznych, takich jak tabelki i diagramy. Po co się przemęczać, skoro masz do dyspozycji sprawdzone rozwiązanie?

Konstytucja RP w pigułce – nie daj się zaskoczyć na egzaminie

Książka stanowi kompendium wiedzy, w którym autor – Bogusław Gąszcz – zawarł kompletny opis zagadnień wymaganych na egzaminie. Poza tym znajdziesz tu wiele fragmentów wyroków Trybunału Konstytucyjnego, które jeszcze lepiej przybliżają istotę konstytucyjnych przepisów i ich zastosowania, a może nawet pomogą Ci zabłysnąć na egzaminie. Pytania kontrolne zamieszczone po każdym dziale pozwolą Ci sprawdzić swoją wiedzę.

Poza Konstytucją RP z dnia 2 kwietnia 1997 r. w książce omówiono najważniejsze przepisy 27 powiązanych z nią ustaw, takich jak: Kodeks wyborczy, ustawa o samorządzie gminnym, Prawo o ustroju sądów powszechnych czy ustawa o Krajowej Radzie Sądownictwa. Dzięki temu będziesz miał pod ręką wszystko, czego potrzebujesz podczas powtórki.

Książka sprawi, że: ˇ szybko przygotujesz się do egzaminu z prawa konstytucyjnego i zrozumiesz wszystkie wymagane na nim zagadnienia; ˇ w jednym miejscu będziesz miał wszystkie niezbędne informacje; ˇ przekonasz się, jak łatwo zapamiętujesz informacje dzięki różnym rozwiązaniom graficznym.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 24.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 22.41 zł
(dla stałych klientów)
24.90 zł ebookpoint.pl

Bogusław Gąszcz - inne e-booki