ISBN:9788366575905

Droga stali i nadziei

Autor: Dmitrij Manasypow

Wydawnictwo: Insignis

Stron: 243

Opłacalność: 8.62 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 19.59 zł.

Oszczędzasz: 40%

Przed tobą rozciąga się Rubież, cholerne zadupie w pobliżu zniszczonej Samary i wypalonych orenburskich stepów. Nikt nie przejdzie, nikt nie przejedzie. O ile czasami nie nadbiegnie jakaś poczwara, która marzy o tym, żeby wbić w ciebie kły, pazury, kolce czy coś jeszcze gorszego, jesteś sam – we mgle, niepewny. W perspektywie masz zaś długie kilometry błotnistej, tchnącej śmiercią, wyłożonej przerdzewiałym żelastwem i kawałkami sinych ciał drogi, która wiedzie do Otradnego, miasta wbrew swej nazwie zupełnie pozbawionego radości.

Każdy ma swój własny cel, własną ścieżkę. Od tego, jak ją przejdziesz, zależy, kim lub czym się staniesz. A w świecie pełnym krwi i nienawiści nie możesz iść po swojemu i jednocześnie pozostać nieskalanym. Droga przez na wpół martwe światy zmienia każdego, pozostawiając blizny na ciele i duszy. Trudno się nie złamać pod naporem okoliczności, nie ugiąć pod uderzeniami wichrów losu. Dopiero gdy wędrówka będzie zmierzała ku końcowi i zdasz sprawdzian charakteru, zrozumiesz, kim jesteś i po co żyjesz. Jakiekolwiek przeszkody pojawią się na drodze, musisz pokonać je z honorem. I być może wtedy, już na końcu tej drogi stali, zaczniesz dostrzegać drżący miraż nadziei.

Uniwersum Metro 2033 to nie tylko trampolina dla początkujących, ale również wymagający czarny szlak dla doświadczonych. Zanim tu trafił, Dmitry Manasypow zdążył opublikować sześć gatunkowo różnych powieści. Droga stali i nadziei zadowoli każdego miłośnika adrenaliny i nagłych zwrotów akcji. Zapnijcie pasy! – Dmitry Glukhovsky

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 20.94 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
  12.56 zł
w programie Nexto Premium
20.94 zł nexto.pl
mobi epub
27.90 zł virtualo.pl
mobi epub
27.92 zł inverso.pl
mobi epub
29.04 zł ibuk.pl
mobi epub
31.06 zł swiatebookow.pl
mobi epub
31.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
34.90 zł legimi.com
mobi epub
od 31.41 zł
(dla stałych klientów)
34.90 zł ebookpoint.pl
mobi epub
34.99 zł woblink.pl
mobi epub
34.99 zł publio.pl

E-booki podobne do "Droga stali i nadziei"