ISBN:9788366712751

Odprysk Świtu

Autor: Brandon Sanderson

Wydawnictwo: Mag

Oszczędzasz: 30%

"Odprysk Świtu", którego akcja dzieje się między Dawcą Przysięgi a Rytmem Wojny, podobnie jak wcześniej "Tancerka Krawędzi" daje szansę zabłysnąć postaciom drugoplanowym.

Po odkryciu statku-widma, którego załoga najprawdopodobniej zginęła, próbując dotrzeć do otoczonej sztormami wyspy Akinah, Navani Kholin musi wysłać ekspedycję, by upewnić się, że wyspa nie wpadła w ręce wroga. Podlatujący zbyt blisko Świetliści Rycerze nagle tracą całe Burzowe Światło, więc podróż musi się odbyć drogą morską.

Właścicielka statku Rysn Ftori utraciła władzę w nogach, ale zyskała towarzystwo Chiri-Chiri, żywiącego się Burzowym Światłem skrzydlatego skowrończyka – istoty należącej do gatunku uważanego za wymarły. Teraz podopieczna Rysn choruje, a jedyną nadzieją na jej wyzdrowienie jest udanie się do starożytnego domu skowrończyków – Akinah. Z pomocą Lopena, niegdyś jednorękiego Wiatrowego, Rysn musi przyjąć misję powierzoną jej przez Navani i wpłynąć w niebezpieczny sztorm, z którego nikt nie uszedł z życiem. Jeśli załodze nie uda się odkryć tajemnic ukrytego miasta na wyspie, zanim spadnie na nich gniew jego starożytnych strażników, los Rosharu i całego cosmere zawiśnie na włosku.

Najlepsza cena: Virtualo
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 17.05 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
17.05 zł virtualo.pl
mobi epub
17.15 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
19.36 zł litres.pl
mobi epub
19.60 zł ibuk.pl
mobi epub
20.04 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 18.75 zł
(dla stałych klientów)
20.83 zł ebookpoint.pl
mobi epub
21.80 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  14.70 zł
w programie Nexto Premium
22.79 zł nexto.pl
mobi epub
23.27 zł publio.pl

Brandon Sanderson - inne e-booki

E-booki podobne do "Odprysk Świtu"