Ebook „Najsłabsze ogniwo” Roberta Małeckiego to ekscytujący thriller o sile rodzinnych więzów i o złu przekraczającym niepostrzeżenie próg każdego domu.

Zło czai się w każdym z nas. Dlatego wszyscy jesteśmy podejrzani…

Spokojna podtoruńska wieś i kapryśne lato 2019 roku.

Kłamstwa i pomówienia, manipulacja i strach o najbliższych. Piotr Warot nie ma złudzeń co do tego, że znajduje się na skraju rodzinnej tragedii.
- Co stało się z Aleksem i Aliną oraz kto stoi za ich zaginięciem?
- Dlaczego – w tym samym czasie – nastoletni syn sąsiadów ucieka z domu?
- Czy to możliwe, że coś łączy obie te sprawy?

Aby poznać prawdę, Piotr Warot będzie musiał wyplątać się z pajęczyny kłamstw, którą tkają także jego najbliżsi. A w solidnym i trwałym łańcuchu tajemnic trudno trafić na jedno, najsłabsze ogniwo…

Ebook „Najsłabsze ogniwo” Roberta Małeckiego - opinie:
• W każdym łańcuchu kłamstw znajduje się „Najsłabsze ogniwo". Fikcja literacka to też swojego rodzaju kłamstwo, jednak Robert Małecki uknuł tym razem taką intrygę, że nie sposób doszukać się w niej słabego ogniwa. Takie kłamstwa akceptuję i to z ogromną przyjemnością! Klimat powieści zachwycił mnie od pierwszych stron. Niemal namacalne poczucie, że wydarzy się coś, co przewróci spokojne życie głównego bohatera, znanego pisarza powieści obyczajowych, do góry nogami, od razu podnosi poziom napięcia i utrzymuje go do szokującego końca, podsycając co rusz odsłonięciem rąbka jednej z wielu skrywanych tajemnic, czy nagłym zwrotem akcji...
... Elektryzujący kryminał! Nie sposób wyzwolić się spod jego uroku do ostatnich stron. Czytajcie!
czytanienaplatanie

Książka dostępna jest także w formacie mp3 jako audiobook „Najsłabsze ogniwo”, który przesłuchasz w aplikacji mobilnej Publio.

Jak przeczytać thriller ebook „Najsłabsze ogniwo” Roberta Małeckiego [do pobrania w formacie epub i kindle mobi]?
Książkę przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio, a także na czytnikach Kindle, inkBOOK, PocketBook, Onyx itp., na komputerze, telefonie i tablecie.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem ebooka.