ISBN:9788367157056

Jedzenie intuicyjne. Bez radykalnych zasad, zakazów i diet

Autor: Evelyn Tribole, Elyse Resch

Wydawnictwo: Marginesy

Oszczędzasz: 50%

Dziesięć prostych zasad popartych setkami badań. Ebook „Jedzenie intuicyjne” przynosi wybawienie od ciągłych – nieskutecznych – diet i zadręczania się z powodu każdej dodatkowej kalorii trafiającej na nasz talerz.

Evelyn Tribole i Elyse Resch dowodzą w ebooku „Jedzenie intuicyjne”, że wystarczy w miejsce złych nawyków wykształcić własny, indywidualny dla każdego z nas model zdrowego, zgodnego z potrzebami organizmu odżywiania.
Wyjaśniają niebezpieczeństwa płynące z kultury odchudzania i zachęcają do przyjęcia ciałopozytywności, nawiązania prawidłowej relacji z jedzeniem i zaufania swojej wewnętrznej mądrości.

• Jak na nowo poczuć satysfakcję płynącą z posiłków?
• Jak zacząć szanować swoje ciało bez względu na jego wiek czy rozmiar?
• Jak zacząć wsłuchiwać się we własny organizm i monitorować jego reakcje, by w końcu docenić tak samo głód, jak poczucie sytości?

Ebook „Jedzenie intuicyjne” (formaty dostępne do pobrania epub, kindle mobi) pomaga na nowo zaprzyjaźnić się z jedzeniem.

Ebook „Jedzenie intuicyjne”, Evelyn Tribole i Elyse Resch (/wydawnictwo Marginesy) – o autorkach:
Evelyn Tribole – magister dietetyki, specjalistka w dziedzinie leczenia zaburzeń odżywiania – jest autorką dziewięciu książek, prowadzi prywatną praktykę w Kalifornii. Szkoli specjalistów z całego świata, przekazując im wiedzę dotyczącą tego, jak mogą uczyć swoich klientów budowania zdrowej relacji z jedzeniem, własnymi ciałem i umysłem. Występowała jako specjalistka do spraw odżywiania w programie Good Morning America, była rzeczniczką Akademii Odżywiania i Dietetyki i pisała artykuły dla miesięcznika „Shape”. W 1984 roku wzięła udział w kwalifikacjach olimpijskich do pierwszego w historii kobiecego maratonu. Chociaż dziś nie startuje już w zawodach, uwielbia grę w ping-ponga i piesze wędrówki. Najbardziej lubi jeść czekoladę – zwłaszcza kiedy może się nią spokojnie delektować.

Elyse Resch – magister dietetyki, specjalistka w dziedzinie leczenia zaburzeń odżywiania, wykładowczyni w Academy of Nutrition and Dietetics, prowadzi prywatną praktykę w Kalifornii. Specjalizuje się w intuicyjnym odżywianiu, programie Zdrowie w Każdym Rozmiarze oraz leczeniu zaburzeń odżywiania. Ma na koncie liczne publikacje w prasie. Regularnie wygłasza wykłady, bierze udział w podcastach i udziela wywiadów dla mediów. Pomaga swoim pacjentom odrzucić reżim odchudzania. Jej filozofia opiera się na kształtowaniu pozytywnego stosunku do własnego ciała i nauce wsłuchiwania się w mądrość organizmu. Superwizuje oraz szkoli doradców do spraw odżywiania.

„Jedzenie intuicyjne” – jak czytać ebook?
Ebook przeczytasz wygodnie w aplikacji mobilnej Publio na swoim smartfonie lub tablecie.
Masz czytnik ebooków (Kindle, PockeBook, inkBook itp.)?
Pobierz plik elektroniczny epub lub kindle mobi i czytaj tak, jak lubisz.
Przed zakupem możesz zapoznać się z darmowym fragmentem książki.

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.20 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 21.95 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21.95 zł woblink.pl
mobi epub
34.72 zł ebuczek.pl
mobi epub
34.72 zł ebuczek.pl
mobi epub
35.12 zł septem.pl
mobi epub
od 31.61 zł
(dla stałych klientów)
35.12 zł ebookpoint.pl
mobi epub
37.32 zł ibuk.pl
mobi epub
40.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  26.34 zł
w programie Nexto Premium
40.83 zł nexto.pl
mobi epub
42.41 zł gandalf.com.pl
mobi epub
43.90 zł empik.pl
mobi epub
43.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
43.90 zł publio.pl
mobi epub
43.90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
43.90 zł legimi.com
mobi
35.10 zł zinamon.pl
epub
35.10 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Jedzenie intuicyjne. Bez radykalnych zasad, zakazów i diet"