ISBN:9788367157421

Happy detoks

Autor: Kasia Bem

Wydawnictwo: Luna

Oszczędzasz: 29%

Kompendium wiedzy o zrównoważonym stylu życia i zdrowym odżywianiu. Autorka zachęca czytelniczki do podjęcia 10-dniowego programu oczyszczającego Happy Detoks, który łączy w sobie nowoczesne podstawy żywienia z mądrością Wschodu. W książce znajduje się 50 zaskakująco prostych przepisów na potrawy z powszechnie dostępnych produktów, opis żywności, która leczy i odwraca procesy starzenia, proste ćwiczenia, techniki oddechowe i medytacje, odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania w procesie oczyszczania oraz informacje jak zachować dobrą formę i odporność po detoksie. 

„Zgodnie z mądrością ajurwedy składniki z pożywienia wchłoną się i wzmocnią nasz organizm tylko wtedy, gdy przedtem go oczyścimy. Dlatego tak ważny jest detoks. Kasia Bem krok po kroku tłumaczy i pokazuje jak mądrze i zdrowo go przeprowadzić. Świetna lektura na wiosnę!”

 

Dorota Mirska

redaktor naczelna portalu naturalnieozdrowiu.pl

 

„Kasia Bem posiada niezwykły dar przekazywania w prosty i wdzięczny sposób wiedzy mającej zbawienny wpływ na jakość naszego życia. Zaraża czytelnika entuzjazmem, daje siłę, argumenty i iskrę do wprowadzenia zmian. Przeczytaj – i żyj zdrowo! Uda się!”


Ewa Majerska

redaktor naczelna portalu joga-joga.pl

 

„W tej książce najważniejsze jest to, czego nie widać: wspierająca i pomagająca wzrastać dobra energia. Kasia ma niezwykłą zdolność przywoływania przestrzeni, w której czuję się bezpiecznie. Gdzie z akceptacją i uważnością, ale na swój własny sposób kroczę przetartą przez nią ścieżką.”

Ewa Ługowska

trenerka kulinarna i autorka bloga Misa Mocy

 

 

Kasia Bem

Nauczycielka jogi i medytacji. Posiada zaszczytny tytuł „Master of Yoga”. Autorka bestsellerowych książek Happy life. Sztuka Odpuszczania, Happy uroda oraz serii DVD Happy joga. Od lat prowadzi warsztaty i wyjazdy z jogą, pisze o harmonijnym życiu w równowadze, szkoli pracowników firm, występuje na imprezach rozwojowych i w mediach jako ekspert.

Więcej: www.kasiabem.com

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.24 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 31.17 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
31.17 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
34.24 zł ibuk.pl
mobi epub
od 31.61 zł
(dla stałych klientów)
35.12 zł ebookpoint.pl
mobi epub
35.12 zł septem.pl
mobi epub
  26.34 zł
w programie Nexto Premium
40.83 zł nexto.pl
mobi epub
42.41 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
43.90 zł legimi.com
mobi epub
43.90 zł woblink.pl
mobi epub
43.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
43.90 zł virtualo.pl
mobi epub
43.90 zł publio.pl
mobi epub
49.34 zł ebuczek.pl
mobi
39.50 zł zinamon.pl
epub
39.50 zł zinamon.pl

Kasia Bem - inne e-booki

E-booki podobne do "Happy detoks"