Harmonia życia

Autor: Beata Abramczyk

Wydawnictwo: Luna

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 19.90 zł.

Oszczędzasz: 21%

„Historia Beaty jest fascynująca i niezwykła. Poznałam ją kilka lat temu, kiedy wychodziła z ciężkiej, przewlekłej choroby. Lekarze nie dawali jej szans na uzdrowienie i dobre życie. Od chwili, kiedy wzięła swoje zdrowie, szczęście i całe życie we własne ręce, zaczęły dziać się cuda. Z osoby mocno schorowanej stała się autorką wspaniałych książek, warsztatów, została dietetykiem i nauczycielką jogi. Beata udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych! Uzdrowiła swoje życie, a teraz pomaga innym uzdrowić siebie. To niezwykle motywująca i wspierająca autentyczna historia wspaniałej kobiety – takiej, jaką i Ty możesz się stać. Polecam. Powodzenia!!!”.

Z miłością,

Agnieszka Maciąg, autorka bestsellerowych książek, webinarów i bloga


„Podziwiam Beatę za jej determinację w dążeniu do zdrowia i odwagę podążania własną życiową ścieżką. To wielka wartość, że Beata dzieli się w książce wiedzą i doświadczeniem. Dzięki temu każdy może odnaleźć swoją drogę i zwyczajnie – poczuć się dobrze w życiu. Beata inspiruje do zmiany i inwestycji we własny dobrostan, który jest, jak pisze, na wyciągnięcie ręki. Polecam!”.

Agnieszka Bera, nauczycielka jogi kundalini, www.aga.yoga

 

 

„Książka, którą pragnę podarować czytelnikom, pokazuje, jak ważne jest zrozumienie swojego ciała, umysłu i duszy. Dokonywanie świadomych wyborów stanowi podstawowy fundament w tworzeniu dobrostanu. Cudownym środkiem w dążeniu do zdrowia i osiągnięcia harmonii są joga, medytacja i dieta. Książka to nie tylko kompas, który pozwala wrócić w głąb siebie, ale i przewodnik, jak zbudować prostą drogę do harmonijnego życia. I jak na nią wracać, gdy życie niepostrzeżenie wciągnie nas w wir codzienności”. 

Beata Abramczyk

 

 

Beata Abramczyk

Autorka książek, dietetyczka, dietoterapeutka, terapeutka Access Bars, refleksologii, certyfikowana terapeutka Jogi Nidry, nauczycielka jogi Kundalini, jogi Yin. Jest skarbnicą wiedzy o hashimoto – przez wiele lat walczyła bowiem z chorobą, aż udało się jej wyzdrowieć. Właścicielka firmy aapnaya, gdzie stworzyła naturalne ziołowe herbatki i pełne natury kosmetyki. Organizuje warsztaty oraz konsultacje terapeutyczne dla kobiet chorych na hashimoto. Dzieli się swoim doświadczeniem i cennymi radami. Zakochana w naturze, zdrowym jedzeniu, świadomym życiu tu i teraz.

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 31.61 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
31.61 zł ebuczek.pl
mobi epub
od 28.73 zł
(dla stałych klientów)
31.92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
32.00 zł inbook.pl
mobi epub
32.38 zł gandalf.com.pl
mobi epub
35.51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  23.94 zł
w programie Nexto Premium
37.11 zł nexto.pl
mobi epub
od 9.99 zł
(w abonamencie)
39.90 zł legimi.com
mobi epub
39.90 zł publio.pl
mobi epub
39.90 zł woblink.pl
mobi epub
39.90 zł virtualo.pl
mobi epub
39.90 zł ibuk.pl
mobi
35.90 zł zinamon.pl
epub
35.90 zł zinamon.pl

Beata Abramczyk - inne e-booki

E-booki podobne do "Harmonia życia"