ISBN:9788367338745

PUK PUK

Autor: Anders Roslund

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Oszczędzasz: 37%

Trzy dni pełne emocji i śmiertelnych niebezpieczeństw − elektryzująca historia inspektora policji i byłego policyjnego informatora, którzy ścigają się z czasem, próbując rozwikłać tajemnice z przeszłości i nie dopuścić do tragedii w teraźniejszości.

Masz nadzieję, że jesteś bezpieczny. Dopóki do drzwi nie zapuka przeszłość…

Blisko dwadzieścia lat temu inspektor Ewert Grens został wezwany na miejsce brutalnej zbrodni. Zamordowano całą rodzinę, pozostawiając przy życiu tylko pięcioletnią córkę. Dziewczynka została objęta programem ochrony świadków, a sprawa morderstwa, którego nigdy nie wyjaśniono, trafiła na półkę. Jednak Grens przez wszystkie te lata nie przestał o niej myśleć. Kiedy w mieszkaniu, w którym wydarzyła się tamta tragedia, dochodzi do tajemniczego włamania, Grens obawia się, że morderca wrócił i zamierza dokończyć robotę. Musi odnaleźć jedynego ocalałego świadka zbrodni, zanim zrobi to jej bezwzględny sprawca.

Tymczasem w przestępczym półświatku ktoś wykonuje egzekucje na przemytnikach broni, co naraża rodzinę byłego informatora policyjnego Pieta Hoffmana na poważne niebezpieczeństwo. Piet wie, że musi ją ocalić, jednocześnie utrzymując w tajemnicy własne sekrety.

Wkrótce drogi obu mężczyzn przetną się, a Piet Hoffmann i Ewert Grens znajdą się w samym centrum przestępczego spisku znacznie bardziej skomplikowanego − i niebezpiecznego − niż mogliby sobie wyobrazić.

Doskonała lektura dla fanów Jo Nesbo i Stiega Larssona.

Anders Roslund opublikował dziesięć powieści w duecie pisarskim z Borge Hellströmem oraz Stefanem Thunbergiem. Jego książki ukazały się w trzydziestu językach, nagrodzono je wieloma prestiżowymi międzynarodowymi nagrodami. „Puk, puk” to pierwsza powieść, którą napisał solo.

Arcydzieło w gatunku thrillera. Brutalny, wciągający, piekielnie inteligentny. Zapiera dech w piersiach.

Liza Marklund

Jeśli lubicie skandynawskie dreszczowce, koniecznie sięgnijcie po Andersa Roslunda! Roslund znany jest z dwóch rodzajów prozy − mrocznej i jeszcze mroczniejszej! W tej niezwykle mocnej książce znajdziecie oba.

„New York Times Book Review”

Dynamiczna, wyrazista, pełnokrwista proza, pełna niespodziewanych zwrotów akcji − żadnych mrocznych rozmyślań i dłużyzn, jakich spodziewalibyśmy się po skandynawskim pisarzu.

„Kirkus Reviews”

Trzymający w napięciu thriller, którego głównym elementem fabuły jest zdrada i zemsta, a którego akcja rozgrywa się w ciągu trzech pamiętnych dni.

Vi Läser”

Jedna z najlepszych powieści kryminalnych tego roku! Ta książka nawet najbardziej wytrawnych i wymagających czytelników kryminałów utrzyma w stalowym, zapierającym dech w piersiach uścisku. I to od pierwszej do ostatniej strony.

„DBC”, Denmark

Najlepsza cena: Woblink
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.23 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 27.03 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27.03 zł woblink.pl
mobi epub
34.32 zł inverso.pl
mobi epub
od 30.89 zł
(dla stałych klientów)
34.32 zł ebookpoint.pl
mobi epub
36.33 zł ebuczek.pl
mobi epub
36.47 zł ibuk.pl
mobi epub
39.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  25.74 zł
w programie Nexto Premium
39.90 zł nexto.pl
mobi epub
40.76 zł publio.pl
mobi epub
42.90 zł virtualo.pl
mobi epub
42.90 zł empik.pl
mobi epub
42.90 zł swiatebookow.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
42.90 zł legimi.com
mobi
38.60 zł zinamon.pl
epub
38.60 zł zinamon.pl

Anders Roslund - inne e-booki

E-booki podobne do "PUK PUK"