Zdrowa lekkość brzucha

Autor: Robynne Chutkan

Wydawnictwo: Feeria

Stron: 376

Opłacalność: 5.69 zł/100 stron

Oszczędzasz: 35%

Dr Chutkan, specjalistka zajmująca się chorobami układu trawiennego, niesie pomoc pacjentom uskarżającym się na dolegliwości jelitowe, przy czym nie ogranicza się do wypisania recepty. Jest zwolenniczką podejścia integratywnego, w którym wielką rolę odgrywa sposób żywienia, zdrowe nawyki i tryb życia oraz unikanie szkodliwych czynników środowiskowych. Dopiero to wszystko w połączeniu z ewentualną terapią medyczną otwiera drogę do zdrowia.

Nieprzyjemne wzdęcia, dyskomfort, ciężkość, a czasem otyłość i zaparcia to dolegliwości, które chronicznie dokuczają milionom ludzi, a w szczególny sposób dokuczają kobietom. Jednocześnie tematy te należą do krępujących nawet w kontaktach z lekarzem, dlatego często cierpimy po cichu, tracąc przez to szansę na uzyskanie realnej pomocy.

Książka ta może być niezwykle pomocna dla osób borykających się z podobnymi problemami, bo walka z dolegliwościami ze strony układu trawiennego to nie tylko leki. Rady dr Chutkan można z powodzeniem wykorzystać obywając się bez recepty.

Autorka prowadzi własny gabinet gastroenterologiczny, w którym spotyka się z setkami pacjentek i pacjentów skarżących się na różne, często nie bardzo sprecyzowane, dolegliwości jelitowe. Bazując na swojej wiedzy i doświadczeniu, tłumaczy jak funkcjonuje układ pokarmowy, co może wywoływać dyskomfort (m.in. hormony, flora jelitowa, nietolerancja glutenu lub pokarmowa, nadmiar cukru, niedostatek owoców, a także poważniejsze choroby), oraz nakreśla pozytywny 10-dniowy program dietetyczno-biologicznej odnowy.

 

Najlepsza cena: LitRes
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 21,39

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
21,39 zł litres.pl
mobi epub
od 23,09 zł
(dla stałych klientów)
25,66 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26,32 zł ibuk.pl
mobi epub
27,52 zł gandalf.com.pl
mobi epub
29,61 zł swiatebookow.pl
mobi epub
30,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  19,74 zł
w programie Nexto Premium
31,25 zł nexto.pl
mobi epub
  19,74 zł
w programie Nexto Premium
31,25 zł nexto.pl
mobi epub
32,90 zł empik.pl
mobi epub
32,90 zł virtualo.pl
mobi epub
32,90 zł publio.pl
mobi epub
32,90 zł legimi.com
mobi epub
23,90 zł
(z kodem prom.)
33,90 zł woblink.pl
mobi
29,60 zł zinamon.pl
epub
29,60 zł zinamon.pl

Robynne Chutkan - inne e-booki

E-booki podobne do "Zdrowa lekkość brzucha "