Trylogia Generacje (Tom 1). Alive/Żywi

Autor: Scott Sigler

Wydawnictwo: Feeria

Stron: 400

Opłacalność: 5.88 zł/100 stron

Oszczędzasz: 21%

Dwunastoletnia Em budzi się w kompletnej ciemności, w ciasnej przestrzeni, w dodatku coś próbuje wbić się jej w szyję. Nie wie gdzie jest ani jak się tu znalazła. Gdy już udaje jej się wydostać z trumny odkrywa, że nie jest sama. W dziwnym, obcym pomieszczeniu przebywają wraz z nią inne nastolatki, tak samo zdezorientowane i nie pamiętające kim są ani co się z nimi stało. Wszyscy wyszli z trumien. Nie wiedzą nawet ile mają lat, choć wydaje im się, że niedawno mieli po dwanaście, ale dlaczego w takim razie wyglądają na prawie dorosłych?

Gdzie są ich rodzice i domy? Kto ich tu umieścił? Jak mają się wydostać? Czy ktoś próbuje chronić ich przed jeszcze większym zagrożeniem, czy trzyma w niewoli, z której trzeba uciekać?

Penetrując swoje więzienie napotykają korytarz – jeden, drugi, trzeci. Biegnie w prawo i w lewo, w obie strony daleko i prosto, jak okiem sięgnąć. Z obu stron – choć po prawej bardziej - cała podłoga jest zasłana jakimiś garbami; kurz i pył pokrywają je równie grubo jak podłoże. Te garby to… Zaciskam powieki. Mózg chyba przestał mi działać. Moje myśli dziwnie blokują się w głowie, robią się… zamulone, to chyba najlepsze słowo. Nie umiem poskładać tych klocków w całość. Nie chcę poskładać ich w całość. Yong skręca w prawo, podchodzi do pierwszego stosu garbów. Pochyla się i coś podnosi. Kurz i pył opadają maleńkimi kaskadami drobin, które zawisają i wirują w powietrzu. Yong trzyma w ręku kość.

Wydaje się, że dzieci uznały Em za swojego przewodnika w niebezpiecznej wędrówce. Podążają za nią mrocznymi, przerażającymi korytarzami w poszukiwaniu wyjścia na wolność, oraz własnej zapomnianej tożsamości.

Alive/Żywi to przeznaczona dla młodzieży wciągająca i mrożąca krew w żyłach opowieść, trzymająca w napięciu do ostatniej strony.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 23,51

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 21,16 zł
(dla stałych klientów)
23,51 zł ebookpoint.pl
mobi epub
23,92 zł ibuk.pl
mobi epub
25,41 zł empik.pl
mobi epub
26,37 zł gandalf.com.pl
mobi epub
26,91 zł ravelo.pl
mobi epub
26,91 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl
mobi epub
  17,94 zł
w programie Nexto Premium
28,40 zł nexto.pl
mobi epub
29,90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
29,90 zł legimi.com
mobi epub
29,90 zł publio.pl
mobi epub
20,90 zł
(z kodem prom.)
30,90 zł woblink.pl
mobi
26,90 zł zinamon.pl
epub
26,90 zł zinamon.pl

Scott Sigler - inne e-booki

E-booki podobne do "Alive/Żywi"