ISBN:9788372298591

Jak mniej myśleć. Dla analizujących bez końca i wysoko wrażliwych

Autor: Christel Petitcollin

Wydawnictwo: Feeria

Opłacalność: 13.65 zł/100 stron

Czy przynajmniej jedno z poniższych stwierdzeń mówi o Tobie?

• Za dużo myślę.

• Moi bliscy uważają, że jestem zakręcona i że zadaję sobie za dużo pytań.

• W mojej głowie stale coś się kłębi – czasem marzę o tym, żeby wcisnąć wyłącznik umysłu.

• Mam wrażenie, że jestem z innej planety.

• Nie mogę sobie znaleźć miejsca.

• Czuję się niezrozumiany.

Jeśli chociaż część z przytoczonych zdań opisuje właśnie Ciebie, prawdopodobnie rozpoznasz się w profilu osoby nadwydajnej mentalnie. Cóż, bycie nadwydajnym bywa naprawdę męczące, ale twój mózg – właśnie ten, który myśli zbyt wiele – to prawdziwy skarb. Jego subtelność, złożoność i szybkość, z jaką działa, są naprawdę zdumiewające, a pod względem mocy można go porównać z silnikiem Formuły 1! Ale bolid wyścigowy nie jest zwykłym samochodem. Gdy prowadzi go jakiś niezdara, może się okazać kruchy i niebezpieczny. Potrzebuje kierowcy najwyższej klasy i toru na swoją miarę, by wykorzystać swój potencjał. Do tej pory to mózg wiódł cię po wertepach. Czas jednak, abyś przejął stery, i to już od dziś.

Dzięki tej książce nauczysz się wykorzystywać niezwykłe możliwości swojego umysłu, który do tej pory wydawał się nie do ogarnięcia! A do tego poczujesz ulgę i wreszcie odetchniesz pełną piersią, akceptując siebie i swój fantastyczny umysł.

Inspirujący poradnik dla ludzi, którzy za mocno czują, za dużo myślą, zbyt wiele dostrzegają. Dzięki tej książce poznają przyczyny swojej nadwydajności, oraz dowiedzą się jak coś, co dotąd uprzykrzało im życie, może stać się prawdziwym dobrodziejstwem.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas

Christel Petitcollin - inne e-booki

E-booki podobne do "Jak mniej myśleć"