Monar Moje ocalenie

Autor: Marek Plona

Wydawnictwo: Wydawnictwo Astrum

"Monar. Moje ocalenie" Marka Plony wyrasta ze świadomości problemu narkomanii i innych uzależnień, na które szczególnie podatna jest młodzież wkraczająca w okres dojrzewania. Opisuje losy bohatera, który zaczynał niewinnie, ale systematycznie popadał w coraz większe kłopoty, kończąc na twardych narkotykach i ciągłych powrotach do więzienia. Raz po raz brnął w ślepe uliczki i popadał w konflikt z prawem. Raz po raz zbliżał się do dna i łamał kolejne obietnice. Nie stracił jednak nigdy nadziei na powrót do życia i wyleczenie z nałogu.

Z przedmowy:
Pokonanie przez osobę uzależnioną nałogu to piękne zakończenie długiej i trudnej drogi. Trzeźwość w tym wypadku nie jest cudem darowanym przez los, lecz efektem zwycięskich zmagań człowieka z własnymi słabościami i pułapkami, jakich nie szczędziło mu życie. Każdy, kto chce taką walkę podjąć, zasługuje na szansę i pomoc.
[...\
Gratulując Autorowi osobistego i literackiego sukcesu, życzę wszystkim Czytelnikom, aby lektura tej książki okazała się dla nich najlepszą formą profilaktyki i aby cierpienie, jakiego doświadczyli Autor i jego bliscy, nigdy nie stało się ich udziałem.

Jolanta Łazuga-Koczurowska
Przewodnicząca Zarządu Głównego Stowarzyszenia MONAR

objętość 254 strony;
oprawa broszurowa;
seria Beletrystyka, projekt Wydaj się

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

E-booki podobne do "Monar Moje ocalenie"