ISBN:9788372786074

Inteligencja emocjonalna

Autor: Daniel Goleman

Wydawnictwo: Media Rodzina

Oszczędzasz: 22%

Dlaczego niektórzy łatwo osiągają sukcesy, a innym przychodzi to z trudnością, choć są równie zdolni? Daniel Goleman wskazuje na dużą rolę inteligencji emocjonalnej w dążeniu do życiowych celów.

„Inteligencja emocjonalna” – żywo dyskutowana na całym świecie książka Daniela Golemana – przynosi odpowiedź na wiele nurtujących nas pytań, m.in.: Jak to się dzieje, że zdolni uczniowie stają się zaledwie przeciętnymi pracownikami? Dlaczego osoby o wysokim ilorazie inteligencji nieraz z trudem radzą sobie w życiu?

Jeśli nawet pytania te wydają się banalne, to odpowiedź – którą dokumentują najnowsze badania naukowe – obala dotychczasowe poglądy na rolę intelektu w odnoszeniu życiowego sukcesu. Zależy on bowiem głównie od samoświadomości, tj. od kontrolowania własnych emocji, zapału i wytrwałości w dążeniu do celu, a także od zdolności do empatii i umiejętności odnalezienia się w grupie. Czyli – jak to określa autor – od współczynnika inteligencji emocjonalnej.

Książka Daniela Golemana podpowiada, kiedy i jakimi metodami można kształtować inteligencję emocjonalną w dzieciach, aby nauczyć je jak najwłaściwszego wykorzystania wrodzonych zdolności w osiąganiu życiowych celów.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.21 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 30.42 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
30.42 zł septem.pl
mobi epub
30.42 zł sensus.pl
mobi epub
od 27.38 zł
(dla stałych klientów)
30.42 zł ebookpoint.pl
mobi epub
31.20 zł inverso.pl
mobi epub
35.10 zł ibuk.pl
mobi epub
35.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  23.40 zł
w programie Nexto Premium
36.27 zł nexto.pl
mobi epub
38.90 zł empik.pl
mobi epub
38.90 zł virtualo.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
39.00 zł legimi.com
mobi epub
39.00 zł publio.pl

Daniel Goleman - inne e-booki

E-booki podobne do "Inteligencja emocjonalna"