ISBN:9788373089860

Przemoc i zdrowie w obrazach telewizyjnych

Autor: Mariusz Drożdż, Mirosław Kowalski

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza „Impuls”

Oszczędzasz: 13%

Codziennie zalewa nas potok wiadomości. Jesteśmy wpatrzeni w bohaterów reality show i seriali. Czy wokół nadal jest świat rzeczywisty czy ten wykreowany przez media? W dużej mierze żyjemy tym, co przedstawią nam gazety, powiedzą prezenterzy programów informacyjnych radia czy telewizji. Nie jesteśmy w stanie uchronić się przed wpływem informacji na naszą podświadomość, jeżeli uczestniczymy w normalnym nurcie obecnego życia. Pewnie nie jest to takie złe, o ile za informacją nie kryje się kłamstwo i oszustwo. Problemy zaczynają się dopiero wtedy, kiedy ograniczymy nasze postrzeganie świata jedynie do tego, co przynoszą nam media.

Książka dotyczy dwóch obszarów zagadnień. Pierwszy koncentruje się wokół odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób programy telewizyjne oddziałują na widzów? Autorzy skupiają się tu przede wszystkim na przemocy w mediach. Drugi obszar, to przedstawienie zdrowia jako wartości w programach telewizyjnych.

Książka zasługuje na uwagę co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze dotyczy aktualnej problematyki związanej z istotnymi zagadnieniami pedagogicznymi. Po drugie Autorzy podjęli się analizy teoretycznej dwóch ważnych społecznie zagadnień: przemocy w mediach i jej oddziaływania na odbiorcę oraz problematyki zdrowia w programach telewizyjnych.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 4 ofert ebooków od 30.16 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
  19.46 zł
w programie Nexto Premium
30.16 zł nexto.pl
pdf
30.81 zł swiatebookow.pl
pdf
32.43 zł virtualo.pl
pdf
34.81 zł publio.pl

Mariusz Drożdż - inne e-booki

Mirosław Kowalski - inne e-booki

E-booki podobne do "Przemoc i zdrowie w obrazach telewizyjnych"