Przemoc i zdrowie w obrazach telewizyjnych

Autor: Mariusz Drożdż, Mirosław Kowalski

Wydawnictwo: Oficyna Wydawnicza „Impuls”

Oszczędzasz: 32%

Codziennie zalewa nas potok wiadomości. Jesteśmy wpatrzeni w bohaterów reality show i seriali. Czy wokół nadal jest świat rzeczywisty czy ten wykreowany przez media? W dużej mierze żyjemy tym, co przedstawią nam gazety, powiedzą prezenterzy programów informacyjnych radia czy telewizji. Nie jesteśmy w stanie uchronić się przed wpływem informacji na naszą podświadomość, jeżeli uczestniczymy w normalnym nurcie obecnego życia. Pewnie nie jest to takie złe, o ile za informacją nie kryje się kłamstwo i oszustwo. Problemy zaczynają się dopiero wtedy, kiedy ograniczymy nasze postrzeganie świata jedynie do tego, co przynoszą nam media.

Książka dotyczy dwóch obszarów zagadnień. Pierwszy koncentruje się wokół odpowiedzi na pytanie: W jaki sposób programy telewizyjne oddziałują na widzów? Autorzy skupiają się tu przede wszystkim na przemocy w mediach. Drugi obszar, to przedstawienie zdrowia jako wartości w programach telewizyjnych.

Książka zasługuje na uwagę co najmniej z dwóch powodów. Po pierwsze dotyczy aktualnej problematyki związanej z istotnymi zagadnieniami pedagogicznymi. Po drugie Autorzy podjęli się analizy teoretycznej dwóch ważnych społecznie zagadnień: przemocy w mediach i jej oddziaływania na odbiorcę oraz problematyki zdrowia w programach telewizyjnych.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.19 zł

Znaleziono 5 ofert ebooków od 23,63

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
23,63 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
34,81 zł publio.pl
bez DRM pdf
36,10 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
  22,80 zł
w programie Nexto Premium
36,10 zł nexto.pl
bez DRM pdf
38,00 zł virtualo.pl

Mariusz Drożdż - inne e-booki

Mirosław Kowalski - inne e-booki

E-booki podobne do "Przemoc i zdrowie w obrazach telewizyjnych"