Wartości i zmiany

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar

Oszczędzasz: 28%

Procesy przekształceń ustrojowych w Polsce oraz integracji i rozszerzania Unii Europejskiej skłaniają do stawiania pytań, jak zmieniają się w tym czasie wartości Polaków, ich przekonania o tym, co jest cenne, dobre i ważne, a także o tym, w jaki sposób można i należy te wartości osiągać.
Autorzy zebranych tu prac podjęli zadanie sprawdzenia hipotez przewidujących różne kierunki zmian wartości w Polsce i w innych krajach Europy. Odwołując się do danych z międzynarodowych badań porównawczych europejskich wartości (European Values Study), pokazują zarówno wspólne trendy zmian, jak i odstępstwa od nich, wahania i załamania. Odkrywają złożoność relacji między zmianami gospodarczymi, społecznymi i politycznymi zachodzącymi w Polsce i innych krajach europejskich a przekształceniami wartości i postaw ich mieszkańców. Ujawniają sprzeczności, niespójności i rozbieżności w tych procesach, stanowiące potencjalne źródła napięć i konfliktów.
W tomie publikują:
Jerzy Bartkowski, Aleksandra Cisłak, Aleksandra Grzymała-Kazłowska, Kamil Henne, Aleksandra Jasińska-Kania, Grażyna Kacprowicz, Joanna Konieczna-Sałamatin, Sławomir Mandes, Mirosława Marody, Małgorzata Sikowska, Krystyna Skarżyńska, Michał Szostek, Adrian Wójcik.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 28,66

Formaty Cena Księgarnia
pdf
28,66 zł gandalf.com.pl
pdf
od 28,08 zł
(dla stałych klientów)
31,20 zł ebookpoint.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
31,20 zł ibuk.pl
pdf
35,10 zł ravelo.pl
pdf
35,10 zł zinamon.pl
pdf
35,60 zł swiatebookow.pl
pdf
  24,00 zł
w programie Nexto Premium
38,00 zł nexto.pl
pdf
39,98 zł publio.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Wartości i zmiany"