ISBN:9788373835252

Polski model organizacji typu think tank

Autor: Piotr Zbieranek

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar

Stron: 269

Opłacalność: 7.46 zł/100 stron

Oszczędzasz: 26%

„W Polsce sektor think tanków nie jest silny, ma jednak pewne cechy, które pobudzają jego żywotność. Dzieje się tak między innymi dzięki niezależności tych organizacji od partii politycznych czy wielkiego biznesu i wynikającej stąd ich wiarygodności w oczach społeczeństwa. Dziennikarze traktują model think tanku wręcz jak kamień filozoficzny posiadający magiczną moc odmiany polskiej debaty publicznej.
Aby uzyskać dostateczne zasoby finansowe, think tanki działają w różnych dziedzinach i wciąż poszerzają zakres oferowanych «usług», wychodząc poza tradycyjną aktywność analityczno-badawczą”.

Piotr Zbieranek„Temat podjęty w tej publikacji zwraca uwagę oryginalnością i aktualnością. Piotr Zbieranek zestawia teoretyczne podejście do modelu organizacyjnego think tanku z praktycznym wymiarem tego zjawiska. Tworzy konstrukcję interdyscyplinarną, łączącą elementy socjologiczne z teoriami organizacji, elementy politologiczne z koncepcjami nauk zarządzania i elementy instytucjonalne z public policy. Autor traktuje te wzajemne zapożyczenia jako wartościowy wkład w wypracowanie metody opisu zjawiska do tej pory niezbadanego. Książka może przyczynić się do upowszechnienia i wykorzystania w innych analizach socjologicznych i politologicznych tematyki modelu organizacyjnego think tanków”.

Dr hab. Stanisław Mocek

Najlepsza cena: Ebuczek
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.15 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 20.08 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
20.08 zł ebuczek.pl
mobi epub
20.08 zł ebuczek.pl
pdf
20.32 zł gandalf.com.pl
pdf
od 19.44 zł
(dla stałych klientów)
21.60 zł ebookpoint.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
21.60 zł ibuk.pl
pdf
  14.58 zł
w programie Nexto Premium
22.60 zł nexto.pl
pdf
24.03 zł swiatebookow.pl
pdf
24.30 zł zinamon.pl
pdf
27.00 zł litres.pl
pdf
27.06 zł publio.pl

Piotr Zbieranek - inne e-booki

E-booki podobne do "Polski model organizacji typu think tank"