ISBN:9788373835535

Globalizacja a rozwój

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar

Oszczędzasz: 22%

W tomie publikują: Edwin Bendyk, Galia Chimiak, Marcin Fronia, Magdalena Góra, Janusz Hryniewicz, Katarzyna Jasikowska, Bogumiła Lisocka-Jaegermann, Kazimierz Musiał, Jędrzej Witkowski, Kamil Zajączkowski.

„Prezentowane teksty są wartościowe merytorycznie i dobrze napisane, źródłowo solidnie podparte współczesną literaturą przedmiotu, dokumentami. Zawierają nie tylko opisy i fakty, ale też krytyczne analizy i interpretacje, są osadzone w teoriach i/lub badaniach”.

prof. zw. dr hab. Elżbieta Stadtmüller„Dokonana analiza pozwala na stwierdzenie, że praca zarówno pod względem tematyki, jak i poziomu naukowego charakteryzującego poszczególne artykuły, wnosi ważny wkład do polskiego dyskursu naukowego nad globalizacją i rozwojem”.

prof. dr hab. Piotr Sałustowicz„O potrzebie poszerzenia socjologicznego dyskursu o globalizacji i rozwoju świadczy proces poszukiwania sposobów mobilizowania polskiego potencjału modernizacyjnego. Z tej perspektywy zmiany zachodzące zarówno na poziomie instytucjonalnym, jak i indywidualnym zmuszają do ponownej refleksji nad dalszym kierunkiem rozwoju społeczeństwa polskiego. Zadaniem niniejszej publikacji jest włączenie się do tej debaty”.

dr Galia Chimiak, Marcin Fronia

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 7 ofert ebooków od 20.02 zł

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 18.02 zł
(dla stałych klientów)
20.02 zł ebookpoint.pl
pdf
20.74 zł gandalf.com.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
20.80 zł ibuk.pl
pdf
23.14 zł swiatebookow.pl
pdf
23.40 zł zinamon.pl
pdf
25.83 zł publio.pl
pdf
26.00 zł litres.pl

E-booki podobne do "Globalizacja a rozwój"