ISBN:9788373835672

Drogi kariery

Autor: Teresa Chirkowska-Smolak, Aleksander Hauziński, Marcin Łaciak

Wydawnictwo: Wydawnictwo Naukowe Scholar

Oszczędzasz: 30%

„Książka wpisuje się w nurt dyskusji nad teoretycznymi, empirycznymi i praktycznymi problemami rozwoju zawodowego dzieci i młodzieży. Oprócz rzetelnego warsztatu i realistycznego podejścia widać w niej wyraźnie piętno osobistych przemyśleń autorów oraz poszukiwań nowego spojrzenia na pozornie dość dobrze znane kwestie. Dzięki temu publikacja przedstawia oryginalne ujęcie poruszanych tematów, a jednocześnie pokazuje w przystępny sposób zagadnienia, które w większości są intuicyjnie znane, wyczuwane lub bliskie.
Na polskim rynku wydawniczym oraz wśród polskich opracowań naukowych jest stosunkowo mało prac, które w tak szerokim zakresie obejmowałyby psychologiczne problemy wspomagania rozwoju zawodowego dzieci i młodzieży. Jestem przekonany, że książka znajdzie odpowiedni odzew w szerokich kręgach Czytelników”.

prof. dr hab. Augustyn BańkaDr Teresa Chirkowska-Smolak, dr Aleksander Hauziński i mgr Marcin Łaciak są pracownikami Zakładu Psychologii Pracy i Organizacji w Instytucie Psychologii UAM w Poznaniu. W centrum ich zainteresowań znajduje się funkcjonowanie człowieka w pracy i zagadnienia dotyczące doradztwa karier. Mają także bogate doświadczenie praktyczne związane z jednej strony z doradztwem zawodowym dla młodzieży i osób dorosłych szukających pracy, z drugiej – z doradztwem personalnym i organizacyjnym dla przedsiębiorstw zainteresowanych trafną diagnozą kompetencji kandydatów do pracy i pracowników. Od wielu lat wspierają doradców zawodowych i nauczycieli, prowadząc zajęcia na studiach podyplomowych z doradztwa zawodowego i personalnego.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 14.64 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
15.02 zł ebuczek.pl
pdf
14.64 zł publio.pl
pdf
od 14.40 zł
(dla stałych klientów)
16.00 zł ebookpoint.pl
pdf
od 4.92 zł
(dostęp online)
16.00 zł ibuk.pl
pdf
16.13 zł gandalf.com.pl
pdf
17.80 zł swiatebookow.pl
pdf
18.00 zł zinamon.pl
pdf
20.00 zł litres.pl

E-booki podobne do "Drogi kariery"