Last minute

Autor: Sylwia Kubryńska

Wydawnictwo: Nowy Świat

Agnieszka właśnie wyjechała do Tunezji. Jej zwariowana przyjaciółka Zuzanna, strażniczka dobrego humoru, inicjatorka szalonych imprez i spontanicznych akcji, i tym razem wypatrzyła prawdziwą okazję. Wykupiła bilety last minute prosto do raju!
Misja miała jasno określony cel – wyciągnąć koleżankę z psychicznego dołka. Agnieszka straciła pracę, miała coraz poważniejsze problemy ze zdrowiem i na dodatek rzucił ją facet. Dla atrakcyjnej 30-latki był to cios prosto w serce. Terapeutyczna podróż do Afryki była świetną okazją, żeby zapomnieć o tych wszystkich koszmarnych przeżyciach. Leżaki, plaża, kąpiele w ciepłym morzu... i atrakcyjny, szarmancki Arab, który patrzy na nią jak na najpiękniejszą kobietą na świecie. Czy to możliwe, że teraz wszystko zmieni się jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki?
Sylwia Kubryńska stworzyła historię, którą śledzi się z zainteresowaniem i uśmiechem na twarzy. W powieści „Last minute” nie brak błyskotliwych, pełnych humoru dialogów, barwnych opisów i trafnie spuentowanych scenek. Za sprawą tej ciepłej, optymistycznej fabuły oderwiemy się od naszej poukładanej rzeczywistości, w której nie zawsze mamy czas na lizanie ran po nieudanym związku, a wyjazd do Tunezji rzadko kiedy kończy się ekscytującym romansem...

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Sylwia Kubryńska - inne e-booki

E-booki podobne do "Last minute"