Diabetyczna rewolucja

Autor: Robert O. Young, Shelley Redford Young

Wydawnictwo: Nowy Świat

Zła wiadomość: według raportu „Cukrzyca. Ukryta pandemia” na cukrzycę cierpi w Polsce co najmniej 3 mln osób, z czego około 1 mln jeszcze o tym nie wie.
Objawy cukrzycy przychodzą stopniowo: ogólne zmęczenie, zawroty głowy, skłonność do zapominania, zimne stopy i dłonie, problemy z koncentracją, niewyraźne widzenie. Cukrzyca może być przyczyną chorób serca, ślepoty, zaburzeń seksualnych, chorób zębów, a nawet prowadzić do amputacji kończyn. U kobiet w ciąży może spowodować poronienie. Uważa się, że ludzie chorujący na cukrzycę będą już do końca życia brali lekarstwa.
Dobra wiadomość: dr Robert O. Young od ponad dekady zajmuje się badaniami i leczeniem cukrzycy, używając programu zawierającego alkaliczną żywność, ćwiczenia aerobiku i suplementy diety.
W każdym przypadku kondycja zdrowotna badanego, który ukończył program, polepszyła się na tyle, że mógł znacznie zmniejszyć ilość zażywanych leków lub nawet w ogóle je odstawić. Oznacza to ograniczenie zapotrzebowania na zażywanie insuliny do 50%, a nawet całkowite jej odstawienie w ciągu 3 miesięcy.
W niniejszej książce opisano program „Diabetyczna rewolucja – dziesięć kroków do wyleczenia”, polegający na zmianach w odżywianiu, dzięki którym każdy szybko poczuje się zdrowszy, a wielu w ogóle zapomni o tym, że kiedyś cierpiało na cukrzycę.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

E-booki podobne do "Diabetyczna rewolucja"