Nastoletnie problemy. Zośka

Autor: Beata Waniek

Wydawnictwo: Skrzat

Stron: 104

Opłacalność: 6.15 zł/100 stron

Oszczędzasz: 20%

Trzy dziewczyny stoją u progu gimnazjum i u progu… dorosłości. Zaczynają się interesować chłopcami, umawiają się na pierwsze randki. Otwarte i ciekawe świata wciąż poszerzają swoje zainteresowania i wiedzę, realizują swoje pasje. Jako wolontariuszki opiekują się dziećmi w świetlicy socjoterapeutycznej. Dużo rozmawiają przy ulubionym stoliku w przytulnej cukierni „Pistacja”. Ale świat nie jest tak jasny i bezpieczny, jak im się wydaje. Jedna z nich wpada w poważne tarapaty. Czy zdołają jej pomóc?

„Więc czy mi się to podoba, czy nie, jestem Zośka. Mam trzynaście lat i za niecałe trzy miesiące skończę szóstą klasę. W zasadzie lubię szkołę, tylko niektórzy ludzie mnie denerwują. Przyjaźnię się z dwiema dziewczynami – Magdą i Agnieszką. (...) 

Chciałabym wszystkiego spróbować, ale czasami powstrzymuje mnie strach przed nieznanym. Nie mam tej odwagi co Magda, ani stanowczości Agi. Za to jestem przyjaźnie nastawiona do świata i wierzę w dobro. Niektórzy twierdzą, że to naiwne, ale ja wolę widzieć świat po swojemu. Wolno mi, prawda?”

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 6,40

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 5,76 zł
(dla stałych klientów)
6,40 zł ebookpoint.pl
mobi epub
6,64 zł ktoczyta.pl
mobi epub
7,20 zł ravelo.pl
mobi epub
  4,80 zł
w programie Nexto Premium
7,60 zł nexto.pl
mobi epub
7,60 zł ibuk.pl
mobi epub
8,00 zł woblink.pl
mobi epub
8,00 zł legimi.com
mobi epub
8,00 zł publio.pl
mobi
7,20 zł zinamon.pl
epub
7,20 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Zośka"