Dragon Ball. Tom 01

Autor: Akira Toriyama

Wydawnictwo: JP Fantastica

Dawno dawno temu, za górami, za lasami mieszkał sobie Son Goku. Naiwny malec o czystym sercu i potężnej sile. Pewnego dnia spotyka on Bulmę, która poszukuje Smoczych Kul. Są to magiczne kule, które, gdy zebrać komplet czyli 7 sztuk, potrafią wywołać Shenlonga - smoczego boga, który spełnia jedno życzenie. Son Goku i Bulma wyruszają na pełne przygód poszukiwania Smoczych Kul, w lokalizacji których pomaga Smoczy Radar.


UWAGA!

Plik ePub został przygotowany w  wersji  3.0. Do poprawnego działania wymagana jest aplikacja wspierająca zastosowanie stałego układu publikacji i opcję czytania z prawej do lewej. Rekomendowana aplikacja to iBooks, umożliwiająca odczytywanie plików na iPadzie, iPhonie oraz komputerach z MAC OS.

Plik mobi przygotowany został na urządzenia i aplikacje z rodziny Kindle (Kindle for Android, Kindle for PC). Aby na czytniku Kindle odczytać plik od prawej do lewej i poprawnie przerzucać strony, należy wybrać przycisk, który przy standardowym pliku oznaczałby cofnięcie się o jedną stronę. W przypadku Kindle for iOs oraz starszych modeli czytnika nie jest wspierane czytanie z prawej do lewej (strony wyświetlają się w poprawnej kolejności). Ze względu na wielkość plików (80-120 MB) nie jest możliwa automatyczna wysyłka plików na Kindle (ograniczenie do 50 MB)

By upewnić się, czy plik będzie poprawnie działał z twoim urządzeniem polecamy pobranie bezpłatnego fragmentu.

Wyślemy Ci maila, gdy książka pojawi sie w sprzedaży

Brak ofert. Niedługo mogą się pojawić, zajrzyj tutaj za jakiś czas.

Akira Toriyama - inne e-booki

E-booki podobne do "Dragon Ball. Tom 01"