ISBN:9788374803182

Bohater wieków

Autor: Brandon Sanderson

Seria wydawnicza: Ostatnie imperium, część 3.

Wydawnictwo: Wydawnictwo MAG

Stron: 784

Opłacalność: 3.45 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

Zabicie Ostatniego Imperatora, by obalić Ostatnie Imperium, było właściwym krokiem, prawda? Wraz z powrotem zabójczej formy wszechobecnych mgieł, wzmagającymi się opadami popiołów i coraz potężniejszymi trzęsieniami ziemi, Vin i Elend zaczynają mieć wątpliwości. Przed wieloma laty Zniszczeniu - jednej z pierwotnych istot, które stworzyły świat - obiecano prawo do unicestwienia wszystkiego, co istnieje. Teraz, gdy Vin została podstępem nakłoniona do uwolnienia go ze Studni Wstąpienia, Zniszczenie pragnie wyegzekwować swoje prawo.

Zakończenie trylogii "Z Mgły Zrodzony" wypełnia obietnicę pierwszych dwóch tomów. Związki zasugerowane w pierwszych rozdziałach wskoczą na swoje miejsce, a niespodzianki, satysfakcjonujące, choć zaskakujące, rozkwitną niczym fajerwerki, by oszołomić i rozbawić. Wszystko poprowadzi do finału, niezwykle oryginalnego i odważnego, który zmusi każdego czytelnika do przetarcia oczu, jakby się obudził z cudownego snu.

*  *  *

"Sanderson to geniusz zła. Inaczej nie da się opisać tego, co udało mu się stworzyć w tym wspaniałym ostatnim tomie trylogii 'Z Mgły Zrodzony'. Wszystkie znajome pomysły i fabuły epickiej fantasy zostały wywrócone na nice, a zakończenie jest wręcz niewiarygodne w swojej zuchwałości. Postacie są błyskotliwe, kreacja świata rzetelna, fabuła skomplikowana i fascynująca - jeśli nie czytaliście dwóch pierwszych tomów, zróbcie to natychmiast, a później kupcie ten. Nie pożałujecie".

Romantic Times BOOKreviews (Złoty medal, najlepszy wybór)

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.25 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 27.02 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
27.02 zł publio.pl
mobi epub
36.02 zł inverso.pl
mobi epub
37.05 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 34.44 zł
(dla stałych klientów)
38.27 zł ebookpoint.pl
mobi epub
41.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  27.01 zł
w programie Nexto Premium
41.87 zł nexto.pl
mobi epub
od 6.99 zł
(w abonamencie)
45.02 zł legimi.com
mobi epub
45.02 zł swiatebookow.pl
mobi epub
45.02 zł virtualo.pl
mobi epub
45.02 zł ibuk.pl

Brandon Sanderson - inne e-booki

Ostatnie imperium - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Bohater wieków"