Misja błazna. Złotoskóry – tom I

Autor: Robin Hobb

Seria wydawnicza: Złotoskóry, część 1.

Wydawnictwo: MAG

Stron: 688

Opłacalność: 3.48 zł/100 stron

Oszczędzasz: 40%

Pierwszy tom cyklu Złotoskóry autorstwa Robin Hobb – jednej z najwybitniejszych pisarek fantasy naszych czasów. Trylogia jest kontynuacją losów Bastarda Rycerskiego.

Bastard Rycerski z rodu Przezornych, nieprawy potomek królewskiego rodu, od piętnastu lat przebywa na dobrowolnym wygnaniu po tym jak zerwał ze swoim poprzednim życiem. Mieszka w chacie na pustkowiu, z daleka od intryg i niebezpieczeństw stolicy. Jest zadowolony z takiej egzystencji, wychowuje przybranego syna i dzieli swą samotność z wiernym towarzyszem - wilkiem zwanym Ślepunem. Jest uważany za zmarłego przez wszystkich, którzy niegdyś byli mu bliscy. Zmienia się to jednak, gdy przeznaczenie ponownie puka do jego drzwi. Baster Rycerski, który oddał już wielkie usługi królestwu i poświęcił dla niego wszystko, co było mu drogie, znowu zostanie wciągnięty w intrygi, przed którymi uciekł na pustkowie. Jako posiadający magię Rozumienia jest jedynym który może odnaleźć zaginionego w niewyjaśnionych okolicznościach młodego dziedzica tronu Przezornych.

W środku lata do chaty Bastera przybywają goście a w raz z nimi przeszłość. Wróżka Dżina przepowiada mu, że odzyska dawno utraconą miłość. Cierń - starzejący się królewski skrytobójca i dawny nauczyciel Bastarda - ma własne powody, aby pragnąć jego powrotu do Koziej Twierdzy. A kiedy Błazen, dawny Biały Prorok, zjawia się ponownie, tym razem jako bogaty i czarujący lord Złocisty, namawia Bastarda do powrotu i podjęcia misji Katalizatora, który czyni innych bohaterami i na zawsze zmienia bieg wydarzeń.

W czasie misji, której się podejmie bohater, jego lojalność wobec królowej oraz wszystkich, którzy są mu bliscy zostanie poddana trudnej próbie.

Najlepsza cena: Swiatksiazki.pl
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 23,94

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,94 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31,92 zł ibuk.pl
mobi epub
33,38 zł gandalf.com.pl
mobi epub
od 30,53 zł
(dla stałych klientów)
33,92 zł ebookpoint.pl
mobi epub
35,51 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  23,94 zł
w programie Nexto Premium
37,90 zł nexto.pl
mobi epub
39,90 zł empik.pl
mobi epub
39,90 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
39,90 zł legimi.com
mobi epub
39,90 zł virtualo.pl
mobi
35,90 zł zinamon.pl
epub
35,90 zł zinamon.pl

Robin Hobb - inne e-booki

Złotoskóry - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Misja błazna. Złotoskóry – tom I"