Wyprawa błazna. Bastard i błazen – tom II

Autor: Robin Hobb

Seria wydawnicza: Bastard i Błazen, część 2.

Wydawnictwo: MAG

Stron: 816

Opłacalność: 3.1 zł/100 stron

Intrygujące przygody Bastarda Rycerskiego Przezornego i Błazna, jego tajemniczego przyjaciela, na nowo zaabsorbowały uwagę czytelników za sprawą Skrytobójcy Błazna, autorstwa niedoścignionej Robin Hobb. Teraz do rąk wielbicieli trafia Wyprawa Błazna, która jest nie tylko ciągiem dalszym opowieści. Autorka buduje fabułę po mistrzowsku, z wykorzystaniem artyzmu i nieposkromionej wyobraźni, których jej sympatycy już przywykli od niej oczekiwać. Prowadzi czytelnika przez mroki sekretów, odsłania wstrząsającą prawdę, wydobywa na światło dzienne zmowę, która kładzie się cieniem na życiu Bastarda i pogrąża jego świat w ciemnościach, odbierając wszelką nadzieję.

Dawno, dawno temu, Bastard i Błazen zmienili losy świata, doprowadzając do odrodzenia magii smoków i zapewniając sukcesję rodu Przezornych, a co za tym idzie - stabilność losów królestwa. Tak im się przynajmniej zdawało. Tymczasem Błaznowi grozi śmierć z rąk okrutnych istot o bladej skórze, które chcą rządzić światem, a plany dominacji opierają na panowaniu nad siłami, jakimi zapewne dysponuje córka Bastarda.

Z jednej strony umierający Błazen, z drugiej intrygi na królewskim dworze, w które Bastard został uwikłany wbrew woli… Wystarczyła chwila nieuwagi, by doszło do tragedii: prześladowcy dawnego trefnisia porwali Pszczołę, by wykorzystać ją w roli, jaką planowali dla Błazna: jako potężną broń.

Bastard Rycerski Przezorny nie jest jednak bezbronny. Starożytna magia nadal płynie w jego żyłach i choć z upływem lat nieco stracił wprawę w fachu skrytobójcy, to przecież go nie zapomniał.

Teraz w równej mierze wrogowie i przyjaciele dowiedzą się, że nie istnieje nikt groźniejszy od mężczyzny, który nie ma już nic do stracenia.

Najlepsza cena: Nexto
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 25,32

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
  15,99 zł
w programie Nexto Premium
25,32 zł nexto.pl
mobi epub
32,28 zł gandalf.com.pl
mobi epub
32,79 zł virtualo.pl
mobi epub
34,44 zł publio.pl
mobi epub
34,85 zł ibuk.pl
mobi epub
36,49 zł swiatebookow.pl
mobi epub
36,90 zł ravelo.pl
mobi epub
37,00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
41,00 zł legimi.com
mobi
36,90 zł zinamon.pl
epub
36,90 zł zinamon.pl

Robin Hobb - inne e-booki

Bastard i Błazen - inne książki z cyklu:

E-booki podobne do "Wyprawa błazna. Bastard i błazen – tom II"