Strażnicy raju

Autor: Marcin Kaczmarczyk

Wydawnictwo: eSPe

Oszczędzasz: 40%

Czas się wypełnił. Trzeba podjąć decyzję. 


Wszyscy wiedzą, że z takimi jak Dawid się nie zaczyna. Ma zawsze ciętą ripostę i mocne pięści. Robi to, co mu się podoba, i nie liczy się z nikim. Taki już jest. Ale któregoś dnia za sprawą tajemniczego staruszka rozpoczyna się ciąg zdarzeń, który zmieni nie tylko Dawida, ale i losy świata. Prosto z olsztyńskiej katedry Dawid przenosi się kilkaset lat później, w samo centrum walki pomiędzy ludźmi i tajemniczymi Karnosami. Okazuje się, że to od niego, od jego decyzji, zależy jej wynik. Dawid wyrusza w niezwykłą podróż przez zdewastowaną Ziemię, w której towarzyszą mu nawrócony morderca, odrzucony prorok i siłacz, który ma słabość do pięknych kobiet. Misja, którą zdezorientowany początkowo Dawid ma wykonać, jest więcej niż karkołomna. Nad wszystkim czuwa „dziadek”, dzięki któremu Dawid powoli odkrywa, co tak naprawdę jest w życiu najważniejsze. Wcześniej jednak musi się zmierzyć z demonami swojej przeszłości…

Strażnicy raju to wciągająca opowieść o wierze, dojrzewaniu, miłości, a nade wszystko – o walce, która toczy się nieustannie, a której stawką jest nasze życie i zbawienie. Co i rusz możemy rozpoznać w niej wątki znane z kart Biblii, które nabierają zupełnie nowego wyrazu w fantastycznym świecie powieści. 

Marcin Kaczmarczyk jest dziennikarzem, nawróconym katolikiem, autorem książek Biblia nie gryzieCharyzmatyk z Nazaretu Bóg ma 20 lat.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 19,00

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
19,00 zł gandalf.com.pl
mobi epub
20,42 zł ibuk.pl
mobi epub
22,97 zł ravelo.pl
mobi epub
22,97 zł swiatebookow.pl
mobi epub
25,52 zł litres.pl
mobi epub
26,80 zł woblink.pl
mobi epub
  19,14 zł
w programie Nexto Premium
30,30 zł nexto.pl
mobi epub
31,89 zł publio.pl
mobi
23,00 zł zinamon.pl
epub
23,00 zł zinamon.pl

Marcin Kaczmarczyk - inne e-booki

E-booki podobne do "Strażnicy raju"