Uzdrowienie wewnętrzne

Autor: Lucyna Wierzbowska

Wydawnictwo: eSPe

Oszczędzasz: 28%

Wspomnienia traumatycznych wydarzeń czy cierpień, których doświadczyliśmy, ciągle tkwią w naszej podświadomości, nawet jeśli wyparliśmy je z pamięci. Niezaleczone rany jątrzą się w nas i są przyczyną wielu zaburzeń i chorób psychosomatycznych. Mogą też prowadzić do zachowań destrukcyjnych. Jezus może uleczyć rany, które mają tak niszczący wpływ na nasze życie. Modlitwa o uzdrowienie wewnętrzne zaprasza moc Jezusa Chrystusa w głębokie zakamarki umysłu, gdzie Pan przemienia bolesne wspomnienia z ciemności w światłość. 


Bestsellerowa książka Barbary Shlemon Ryan to nieoceniona pomoc w otwieraniu się na tę moc, która może stać się źródłem odnowy, uleczenia i witalności dla wszystkich chcących wieść pełne, zgodne z Bożym zamysłem wobec nas życie. To niezawodny przewodnik w procesie uzdrowienia wewnętrznego, który krok po kroku pokazuje, jak uwalniać się od tego, co nas przytłacza, paraliżuje i wyniszcza. 


Autorka w każdym rozdziale zajmuje się konkretnym etapem rozwoju człowieka, od poczęcia po dorosłość. Przedstawia typowe dla każdego etapu problemy psychologiczno-duchowe i drogę wyzwolenia się od nich. Każdemu etapowi przypisana jest też specjalna modlitwa, która ma pomóc czytelnikowi otworzyć swoje serce i umysł na uzdrawiającą Bożą miłość. 

Ta książka napisana została nie tylko po to, by ją czytać, ale również, by jej doświadczać!


BARBARA SHLEMON RYAN była aktywnie zaangażowana w posługę uzdrawiania. Podróżowała po całym świecie jako prowadząca rekolekcje, prelegentka na konferencjach i instruktorka warsztatów. Należała do członków założycieli Stowarzyszenia Terapeutów Chrześcijańskich.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 8 ofert ebooków od 14,23

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
14,23 zł gandalf.com.pl
mobi epub
15,28 zł ibuk.pl
mobi epub
16,04 zł swiatebookow.pl
mobi epub
17,19 zł ravelo.pl
mobi epub
  11,46 zł
w programie Nexto Premium
18,15 zł nexto.pl
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
19,10 zł woblink.pl
mobi epub
19,90 zł publio.pl
mobi
17,20 zł zinamon.pl
epub
17,20 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Uzdrowienie wewnętrzne"