Systemy informacyjne biznesu

Autor: Jerzy Kisielnicki, Henryk Sroka

Wydawnictwo:

Stron: 389

Opłacalność: 13.04 zł/100 stron

Oszczędzasz: 11%

Tematy poruszane w tej książce są tym bardziej aktualne, że żyjemy w okresie tworzenia społeczeństwa informacyjnego. Przekształcenie dokonuje się za pomocą Informacyjnej Technologii. Dzięki niej można zastosować nowoczesne instrumenty zarządzania, co w konsekwencji pozwala na decentralizację i pluralizm decydowania. Dzięki niej również zostaną zniesione wszelkie bariery i granice państwowe.
Nie zawsze decydenci dostrzegają, że postęp i bogactwo zależy od posiadanych informacji. Jednak analiza trendów rozwoju makroekonomicznego Polski pokazuje, że Informacyjną Technologię można zaliczyć do przemysłów o najwyższym tempie wzrostu.

Niniejsza książka poświęcona jest współczesnym systemom informacyjnym, ich budowie i zastosowaniu. Pragniemy też przekonać wszystkich, że mentalność polskich menedżerów musi się zmienić. Powinni oni myśleć o systemie informacyjnym jak o czynniku przynoszącym zysk organizacji. Staraliśmy się o to, aby w książce teorii było tylko tyle, na ile jest to potrzebne dla zrozumienia praktyki.

 

Najlepsza cena: Świat Ebooków
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.31 zł

Znaleziono 2 ofert ebooków od 50,73

Formaty Cena Księgarnia
pdf
50,73 zł swiatebookow.pl
pdf
  34,20 zł
w programie Nexto Premium
54,15 zł nexto.pl

E-booki podobne do "Systemy informacyjne biznesu"