Jakość w systemie zarządzania przedsiębiorstwem

Autor: Marcin Żemigała

Wydawnictwo: Placet

Stron: 253

Opłacalność: 13.88 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Autor w tym wydaniu wprowadził wiele nowych treści a wiele uzupełnił o nowe, ciekawe wyniki badań szczególnie dotyczących czasu pracy i tzw. toksycznego sukcesu. Ciekawy jest również nowy podrozdział o japońskiej filozofii zarządzania i metodach wypływających z innych kultur lub próbujących adaptować filozofię japońską.

Jakość to nadrzędna idea każdego przedsiębiorstwa. Kierujemy się nią w planowaniu działań, konstruowaniu i wytwarzaniu produktów i usług, wyborze partnerów biznesowych. Jednak najczęściej postrzegamy jakość wycinkowo, nie zdając sobie sprawy ze złożoności tego zagadnienia i wzajemnych oddziaływań poszczególnych jego aspektów. Założenie realizacji “najwyższej jakości” pozostaje więc pustą deklaracją; w praktyce zaledwie dotykamy problemu. Dodatkowo okazuje się, że w wielu przedsiębiorstwach nie są znane w ogóle normy ISO serii 9000, a przecież są to narzędzia zarządzania jakością, w powszechnej świadomości specjalistów, uważane za najbardziej popularne. Równie niedostateczna jest znajomość zagadnień etyki, ochrony środowiska i społecznej odpowiedzialności. Na jakość życia w pracy i poza nią już w ogóle mało kto zwraca uwagę, a przekłada się ona bezpośrednio na wydajność i wyniki pracy.

W tej książce Autor stara się spojrzeć na problemy jakości kompleksowo, pokazując całą naturę tego rozległego obszaru, wykraczającego poza wewnętrzne sfery organizacji i wywierającego wpływ na otoczenie zewnętrzne.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.24 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 35,12

DRM? Formaty Cena Księgarnia
bez DRM pdf
od 31,61 zł
(dla stałych klientów)
35,12 zł ebookpoint.pl
bez DRM pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
36,00 zł ibuk.pl
bez DRM pdf
37,66 zł gandalf.com.pl
bez DRM pdf
40,50 zł zinamon.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
40,50 zł ravelo.pl
bez DRM pdf
40,50 zł swiatebookow.pl
bez DRM pdf
  27,22 zł
w programie Nexto Premium
43,10 zł nexto.pl
bez DRM pdf
44,99 zł publio.pl
bez DRM pdf
45,00 zł virtualo.pl
plik zabezpieczony DRM pdf
45,37 zł legimi.com

E-booki podobne do "Jakość w systemie zarządzania przedsiębiorstwem"