Relacje podmiotów rynkowych w warunkach zmian

Autor: Opracowanie zbiorowe

Wydawnictwo: Placet

Oszczędzasz: 23%

W polskiej praktyce gospodarczej obserwuje się dynamiczny rozwój rozmaitych więzi (relacji) między podmiotami rynku. W obliczu rosnącej zmienności otoczenia kształtowanie więzi między podmiotami nabiera nowej jakości. Relacje te są znane jedynie a priori, gdyż nie były dotąd rozpoznane. Skłoniło to nas do podjęcia badań, które stworzyłyby empiryczną bazę dla weryfikacji hipotez odnoszących się do charakteru i możliwości kształtowania relacji między różnymi podmiotami rynku.

Celem niniejszego opracowania była identyfikacja, ocena i dokonanie typologii relacji zachodzących między podmiotami na wybranych rynkach w Polsce w kontekście ich zmiennych uwarunkowań. Badaniami objęto rynki: dóbr szybkozbywalnych, wybranych dóbr trwałych, usług medycznych oraz usług bankowych.

Wyniki badań powinny szczególnie zainteresować menedżerów przedsiębiorstw produkcyjnych, handlowych oraz usługowych, które już budują lub dopiero zamierzają kształtować, świadomie w przyszłości, relacje z różnymi podmiotami ze swojego otoczenia. Wnioski z badań mogą też zainspirować ich do dalszych poszukiwań w sferze możliwości kształtowania i utrwalania korzystnych relacji z różnymi podmiotami.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.25 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 35,43

Formaty Cena Księgarnia
pdf
od 31,48 zł
(dla stałych klientów)
34,98 zł ebookpoint.pl
pdf
od 4,92 zł
(dostęp online)
36,80 zł ibuk.pl
pdf
38,48 zł gandalf.com.pl
pdf
40,94 zł swiatebookow.pl
pdf
41,40 zł ravelo.pl
pdf
41,40 zł zinamon.pl
pdf
  27,60 zł
w programie Nexto Premium
43,70 zł nexto.pl
pdf
46,00 zł publio.pl
pdf
46,00 zł legimi.com
pdf
46,00 zł virtualo.pl

Opracowanie zbiorowe - inne e-booki

E-booki podobne do "Relacje podmiotów rynkowych w warunkach zmian"