Dni złego słońca

Autor: Małgorzata Przytuła-Sawicka

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Stron: 292

Opłacalność: 4.84 zł/100 stron

Oszczędzasz: 17%

"Lektura obowiązkowa dla tych, którzy stan wojenny wciąż noszą w sobie, nie dokonując z nim obrachunku, i dla tych, którzy  mrocznych czasów nie pamiętają, a przyszło im żyć w nowej rzeczywistości. Jednych i drugich zafascynują pełnokrwiste postaci bohaterów, plastyczny opis polskich i australijskich warunków oraz intrygująca fabuła.

Dni złego słońca czyta się jednym tchem. To opowieść o kobiecie, która wyrusza do Australii, by odnaleźć ojca swego dziecka. W czasie wędrówki przez australijski outback, spotkań z dziwakami i oryginałami w buszu czy kopalniach opali wspomina dzieciństwo i młodość oraz dramat wyborów po wprowadzeniu stanu wojennego. (...)".

Małgorzata Żurakowska, "Rozmowy o książce" Radio Lublin

Małgorzata Przytuła-Sawicka - z zawodu reporterka radiowa, z zamiłowania podróżniczka. Wędruje z plecakiem po wszystkich kontynentach (z wyjątkiem Antarktydy). Nie tropi sensacji, katastrof i zbrojnych konfliktów. Niezwykłości szuka w codziennym życiu i prostych ludziach. Jej gawędy radiowe z cyklu "ABC globtrotera, czyli prywatny słownik Małgorzaty Sawickiej" przez kilka lat były publikowane na antenie Radia Lublin, a w 2002 r. zostały wydane drukiem.

Wielokrotna laureatka różnych konkursów ogólnopolskich na reportaż dźwiękowy (60 nagród i wyróżnień), a także zdobywczyni Grand Prix’2001 na międzynarodowym festiwalu sztuki radiowej w Hvarze, organizowanym w Chorwacji przez Europejską Unię Radiową (EBU). Dni złego słońca są jej prozatorskim debiutem.

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 10 ofert ebooków od 14,13

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 12,72 zł
(dla stałych klientów)
14,13 zł ebookpoint.pl
mobi epub
15,30 zł swiatebookow.pl
mobi epub
15,30 zł ravelo.pl
mobi epub
15,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
  10,20 zł
w programie Nexto Premium
16,15 zł nexto.pl
mobi epub
17,00 zł virtualo.pl
mobi epub
17,00 zł publio.pl
mobi epub
od 6,99 zł
(w abonamencie)
17,00 zł legimi.com
mobi epub
14,90 zł
(z kodem prom.)
18,00 zł woblink.pl
mobi
15,30 zł zinamon.pl
epub
15,30 zł zinamon.pl

Małgorzata Przytuła-Sawicka - inne e-booki