ISBN:9788375085976

Pięćdziesiąt twarzy Greya

Autor: E L James

Wydawnictwo: Sonia Draga

Stron: 608

Opłacalność: 3.77 zł/100 stron

Oszczędzasz: 31%

Młoda, niewinna studentka literatury Anastasia Steele jedzie w zastępstwie koleżanki przeprowadzić wywiad dla gazety studenckiej z rekinem biznesu, przystojnym i zamożnym Christianem Greyem. Mężczyzna od pierwszych sekund spotkania fascynuje ją i onieśmiela. W powietrzu wisi coś elektryzującego, czego dziewczyna nie potrafi nazwać, a może tylko się jej wydaje? Z prawdziwą ulgą kończy rozmowę i postanawia zapomnieć o intrygującym przystojniaku.

Planu nie udaje jej się zrealizować, bo Christian Grey zjawia się nazajutrz w sklepie, w którym Anastasia dorywczo pracuje. Przypadek? I do tego proponuje kolejne spotkanie.

W tym miejscu kończy się „disneyowskie”  love story, choć młodziutka, niedoświadczona  dziewczyna nie wie jeszcze, że Christian opętany jest potrzebą sprawowania nad wszystkim kontroli i że pragnie jej na własnych, dość niezwykłych warunkach… Czy dziewczyna  podpisze tajemniczą umowę, której warunki napawają ją strachem i fascynacją? Jaki sekret skrywa przeszłość Christiana i jak wielką władzę mają drzemiące w nim demony?

Najlepsza cena: Empik
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.18 zł

Znaleziono 6 ofert ebooków od 22.90 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
22.90 zł empik.pl
mobi epub
26.40 zł septem.pl
mobi epub
od 23.76 zł
(dla stałych klientów)
26.40 zł ebookpoint.pl
mobi epub
  19.80 zł
w programie Nexto Premium
33.00 zł nexto.pl
mobi epub
33.00 zł publio.pl
mobi epub
33.00 zł swiatebookow.pl

E L James - inne e-booki

E-booki podobne do "Pięćdziesiąt twarzy Greya"