Zwielokrotnianie Umysłu

Autor: Harry Kahne

Wydawnictwo: Złote Myśli Sp. z o.o.

Oszczędzasz: 52%


Jak efektywnie robić kilka rzeczy na raz i zyskać wiele wolnego czasu?

Czy zastanawiasz się czasami nad tym jakby to było wykonywać KILKA czynności jednocześnie w pełni je kontrolując?

Niniejsza publikacja pt. „Zwielokrotnianie Umysłu” jest uaktualnioną wersją kursu stworzonego przez Harry’ego Kahne'a we wczesnych latach 20. ubiegłego wieku. W tamtych latach Harry Kahne był przez prasę i ludzi z branży rozrywki nazywany bombastycznymi, acz w tym akurat przypadku całkiem trafnymi, określeniami w rodzaju „Niezrównany Mentalista” czy „Człowiek o Wielu Umysłach”.

Czego takiego wielkiego dokonał Harry Kahne?

Harry Kahne demonstrował swe całkiem niewiarygodne zdolności na scenie, na której wykonywał sześć całkiem różnych umysłowych operacji jednocześnie. Często wyglądało to tak, że stawał przed dużą tablicą z kawałkiem kredy w ręce, konwersując z publicznością. Przed nim, na stojaku takim jak do nut, znajdowała się aktualna gazeta. Harry Kahne zaczynał głośno odczytywać jej tytuły, jednocześnie pisząc do góry nogami i wspak jedną ręką, zaś w „lustrzanym odbiciu” drugą.

Po jego lewej stronie znajdowała się druga, niewielka tym razem tabliczka, na której była zapisana liczba (na przykład w jednym przypadku było to 28 642 981 673), którą nasz artysta dzielił przez 4 (co było dzieleniem z resztą), zapisując pośrednie i końcowe wyniki u dołu tej dużej tablicy, przed którą stał. Po prawej była druga mała tabliczka, na której widniało siedem kolumn liczb, sięgających milionów. Były one dodawane, a wyniki pośrednie i końcowe także były zapisywane u dołu dużej tablicy.

Tak wyglądał typowy pokaz Harry'ego Kahne'a, polegający na robieniu sześciu rzeczy na raz: czytania, przetwarzania, pisania od tył i do góry nogami, prowadzenia rozmowy z publicznością, dodawania i dzielenia. Tych siedem jednoczesnych działań w istocie wymaga aż czternastu osobnych umysłowych operacji, takich jak: słuchanie pytań publiczności, odpowiadanie na te pytania, czytanie gazety, rozumienie tego, co się czyta, przetwarzanie tekstu, pisanie prawą ręką, pisanie lewą ręką, pisanie do góry nogami, utrzymywanie jednocześnie sześciu osobnych wątków w umyśle, zapamiętywanie pytań, utrzymywanie w pamięci dodawanych liczb, utrzymywanie w pamięci dzielonych liczb, sprawdzanie wyników poprzednich działań oraz kontrolowanie fizycznych zachowań – takich jak chodzenie, kłanianie się itd.

Pod koniec takiego pokazu ludzie często pytali Harry'ego Kahne'a: „Czy naprawdę wierzy pan, że każdy mógłby się nauczyć takich niesamowitych rzeczy, jakie pan demonstruje? Czy i mój mózg miałby być zdolny, tak jak pański, do wykonywania czterech lub sześciu niezależnych operacji w tym samym czasie?”. Pytali też często „Czy zdolności potrzebne do skorzystania z pańskiego kursu nie są ograniczone do wąskiej grupy bardzo dobrze wykształconych ludzi?”. Harry Kahne niezmiennie zapewniał ich, że sam posiada całkiem przeciętny umysł, a mimo to potrafi dokonywać rzeczy, których nikt poza nim wykonać nie potrafi. Edukacja, mówił, nie ma z tym absolutnie nic wspólnego.

Czy chcesz opanować zdolności zbliżone do tych, które posiadał Kahne?

Przy odrobinie samozaparcia, dyscypliny i naprawdę szczerych chęci możesz osiągnąć naprawdę zdumiewające efekty! Oto dlaczego ta publikacja jest aż tak wyjątkowa:

 • Jeśli sumiennie przerobisz wszystkie zagadnienia z tej publikacji, to nie będziesz już nigdy czuł/a się osaczony/a przez sytuacje zbyt trudne, by dało się coś z nimi zrobić.
 • Niniejszy kurs jest Twym kluczem do jaśniejszego myślenia. Wyzwoli ten utajony potencjał, który w sobie masz, czyniąc Cię człowiekiem psychicznie silnym, zdrowym i pełnym życia.

  ""Kiedy dostałem do opracowania tą publikację, to nie wiedziałem tak naprawdę z czym mam do czynienia. Czy jest to bardziej dziedzina zbliżona do parapsychologii, czy może coś zupełnie odmiennego. Przeczytałem i byłem zdumiony rezultatami. Nie często zdarza się, abym w Złotych Myślach wyrażał opinię w takiej formie, ale tym razem postanowiłem to zrobić.

  Być może książka ta nie zrobi z Ciebie drugiego Einsteina, ale po jej przeczytaniu i przerobieniu ćwiczeń zalecanych przez autora efekty są oszałamiające. Potrafię już teraz między innymi przy czytaniu kontrolować w pewnym stopniu to, co dzieje się dookoła mnie. Udaje mi się z kimś rozmawiać i jednocześnie zwracać uwagę na innych; na ich zachowanie i to o czym rozmawiają.

  Opanowanie tego materiału może znacząco wpłynąć na Twoje życie, ponieważ przykłady sytuacji w których takie umiejętności warto wykorzystywać można mnożyć w nieskończoność. Polecam zainteresowanie się tą publikacją, a przynajmniej jej darmowym fragmentem.""

  - Adam Hycnar, 20 lat, student, mocno zaangażowany w rozwój osobisty

 • Po ukończeniu tego kursu psychicznego rozwoju nie będziesz już przeżywać stanów umysłowego zmęczenia. Zamiast tego – będziesz mieć żywy umysł i będziesz się czuć dobrze we własnej skórze.
 • Dzięki publikacji tej ponadto uświadomisz sobie nieograniczony potencjał Twego własnego umysłu, jak również ogrom spraw, do jakich możesz ten nowo odkryty potencjał wykorzystać.

  Tylko pomyśl w jaki sposób możesz już teraz wykorzystać tę praktyczną wiedzę. Zainwestowany w nią kapitał zwróci Ci się z nawiązką jeśli podejdziesz do tego tematu poważnie. Decyzja należy do Ciebie - możesz przejść obok tej możliwości zupełnie obojętnie albo...

 • Najlepsza cena: Złote Myśli
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

  Znaleziono 1 ofert ebooków od 15,19

  Formaty Cena Księgarnia
  pdf
  19,90 zł
  (w abonamencie)
  15,19 zł zlotemysli.pl

  E-booki podobne do "Zwielokrotnianie Umysłu "