ISBN:9788375340631

Chata

Autor: William Paul Young

Wydawnictwo: Nowa Proza

Stron: 296

Opłacalność: 9.03 zł/100 stron

Oszczędzasz: 15%

Historia o miłości i przebaczeiu, zbudowana na fundamencie cierpienia.

Powieść, której nie chciały wydać ani wydawnictwa chrześcijańskie, uznając ją za nazbyt świecką, ani wydawnictwa świeckie uważając ją za zbyt religijną. Wydana w warunkach domowych, sprzedawana z garażu początkowo tyko znajomym autora, w błyskawicznym tempie stała się bestsellerem sprzedawanym w milionach egzemplarzy.

Najmłodsza córka Mackenziego Allena Phillipsa Missy została porwana podczas rodzinnych wakacji. W opuszczonej chacie, ukrytej na pustkowiach Oregonu, znaleziono ślady, które wskazują na to, że została brutalnie zamordowana. Ciała dziewczynki jednak nie odnaleziono. Naturalnym w obliczu takiej tragedii staje się pytanie gdzie był Bóg i dlaczego do tego dopuścił. Zrozpaczony ojciec otrzymuje zadziwiające odpowiedzi, które odmienią go na zawsze.

Cztery lata po tragicznym wydarzeniu pogrążony w Wielkim Smutku Mack dostaje tajemniczy list, najwyraźniej od Boga, a w nim zaproszenie na weekend do tej właśnie chaty, w której bestialsko zamordowano jego dziecko. Wbrew rozsądkowi Mack przybywa tam w zimowe popołudnie i na nowo wkracza w swój najmroczniejszy koszmar. Jednakże to, co tam znajduje, na zawsze odmienia jego życie. Mack spędza w chacie weekend, uczestnicząc w czymś w rodzaju sesji terapeutycznej z Bogiem. Bóg nazywający siebie Tatuśkiem, Jezus ukazujący się pod postacią żydowskiego robotnika i jowialna Azjatka uosabiająca Ducha Świętego - to niezwykłe towarzystwo pomaga głównemu bohaterowi przejść uzdrowienie.

Książka, która ma moc zmieniania życia.  

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.17 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 26.73 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
od 24.06 zł
(dla stałych klientów)
26.73 zł ebookpoint.pl
mobi epub
26.78 zł litres.pl
mobi epub
27.09 zł gandalf.com.pl
mobi epub
28.04 zł swiatebookow.pl
mobi epub
28.50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
31.50 zł empik.pl
mobi epub
31.50 zł virtualo.pl
mobi epub
  18.90 zł
w programie Nexto Premium
31.50 zł nexto.pl
mobi epub
31.50 zł ibuk.pl
mobi epub
31.50 zł publio.pl
mobi
28.40 zł zinamon.pl
epub
28.40 zł zinamon.pl

William Paul Young - inne e-booki

E-booki podobne do "Chata "