Morelowy sad

Autor: Amanda Coplin

Wydawnictwo: Black

Stron: 488

Opłacalność: 4.9 zł/100 stron

Oszczędzasz: 0%

Wzruszająca opowieść o bezinteresownej miłości, osadzona w niezwykłej scenerii amerykańskiego Zachodu. Mieszkający na odludziu, u stóp Gór Kaskadowych samotny mężczyzna Talmadge pielęgnuje swój owocowy sad. Jego monotonne, proste życie zmieni się, gdy do jego posiadłości trafią Della i Jane, nastoletnie dziewczyny, które uciekły od stręczyciela. Obie są w ciąży, obie nieufne, przestraszone, głodne. Talmadge postanawia otoczyć je opieką, odkrywa w sobie wielkie pokłady uczuć i empatii, a dziewczęta stopniowo nabierają do niego zaufania - czują, że odnalazły swoje miejsce na ziemi. Wkrótce jednak ktoś brutalnie zakłóci ich szczęcie. Przejmująca historia o potrzebie bliskości, epicki rozmach, a zwłaszcza wspaniałe portrety głównych bohaterek zaskarbiły sobie sympatię czytelników. Książka trafiła na listę bestsellerów "New York Timesa" i została entuzjastycznie przyjęta przez krytyków.

"Przywodzi na myśl Wichrowe wzgórza". "The Washington Post"

"Wielu współczesnych pisarzy próbowało opowiedzieć na pytanie, czym właściwie jest rodzina, jednak niewielu się to udało w tak mądry, niemal poetycki sposób."- "The New York Times"

"Przepiękna powieść." - "The Boston Globe"

"Bardzo poruszający debiut. Coplin pokazuje, jak odwaga i współczucie mogą zmienić życie i wybawić okaleczone dusze." - "Publishers Weekly"

"Znakomita książka obdarzonej wielkim talentem młodej autorki." - "The Dallas Morning News"

"Morelowy sad" jest oszałamiającym osiągnięciem." National Public Radio.

Najlepsza cena: Legimi
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 23,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
23,90 zł legimi.com

E-booki podobne do "Morelowy sad"