Zarządzanie nieruchomościami handlowymi

Autor: praca zbiorowa

Wydawnictwo: Poltext

Oszczędzasz: 0%

Poradnik dotyczący zarządzania m.in. centrami handlowymi. Znani praktycy zawarli w nim informacje konieczne do efektywnego zarządzania obiektami handlowymi. Ponadto zwracają oni uwagę na trendy w zakresie tworzenia centrów handlowych, ich rolę w przestrzeni miejskiej, a także kreowanie nowych przestrzeni publicznych.
Autorzy podają przykłady ze świata oraz dzielą się doświadczeniami zawodowymi zdobytymi w kraju i za granicą. Książka ma charakter praktyczny, zarazem inspiruje i poszerza fachową wiedzę specjalistów zarządzających obiektami handlowymi. Istotną wartość poradnika stanowią wzory umów najmu i zarządzania obiektami handlowymi oraz przykłady dokumentów technicznych.
Autorzy książki omawiają trendy w zakresie tworzenia centrów handlowych, akcentując konieczność wprowadzania w nich zmian w celu dostosowania do otoczenia rynkowego, nowych funkcji oraz coraz bardziej wyrafinowanych potrzeb i oczekiwań klientów. W procesach tych ważną rolę pełnią zarządcy specjalizujący się w obsłudze nieruchomości handlowych.
Skuteczność zarządzania obiektem handlowym zależy od uprawnień i możliwości ujętych w umowie najmu. Dlatego w poradniku zwrócono szczególną uwagę na precyzyjne opracowanie zapisów umów w trakcie ich negocjacji.
Wiele uwagi poświęcono też zagadnieniom związanym z zarządzaniem operacyjnym, takim jak przychody i koszty, restrukturyzacja najemców oraz cedowanie na podmioty zewnętrzne różnorodnych ryzyk poprzez ubezpieczenia. Za równie ważne uznano zarządzanie techniczne, które wymaga specjalistycznej wiedzy i odpowiedzialności za bezpieczeństwo użytkowników i majątku.

Najlepsza cena: Publio
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.27 zł

Znaleziono 1 ofert ebooków od 49,90

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
49,90 zł publio.pl

praca zbiorowa - inne e-booki

E-booki podobne do "Zarządzanie nieruchomościami handlowymi"