Święty na polu chwały. Poruszająca historia księdza, który oddał życie, ratując dusze swoich żołnierzy

Autor: Tomasz Pompowski

Wydawnictwo: Rafael

Oszczędzasz: 19%

Pragniemy zaprezentować opowieść o człowieku, który podbił nasze serca... z nadzieją, że podbije także serca polskich czytelników tej książki. Chcielibyśmy, aby historia o ks. Vincencie Capodanno, słudze Bożym, którego proces beatyfikacyjny jest w toku, była nie tylko ciekawą lekturą, ale też inspiracją dla wszystkich, którzy poszukują wzorca w tych skomplikowanych czasach... Zachęcamy przy tym do modlitwy o rychłą beatyfikację ks. Capodanno, jak również o modlitwę za wstawiennictwem tego sługi Bożego, który za życia wykazywał się nie tylko niecodzienną odwagą, lecz także niezwykłą empatią. Głęboko wierzymy, że nasza książka zapoczątkuje przyjaźń wielu czytelników z ks. Vincentem Capodanno, zapewne przyszłym błogosławionym Kościoła.

Ks. Vincent Robert Capodanno (1929-1967), amerykański duchowny, syn emigrantów gorliwie podążających za ideałem „amerykańskiego snu”, został wychowany w duchu patriotyzmu i umiłowania wolności. Po latach spędzonych na misjach zgłosił się na ochotnika do Korpusu Kapelanów armii Stanów Zjednoczonych, aby stanąć ramię w ramię z tymi, którym w Azji przyszło walczyć z największym wrogiem wolności – komunizmem. Wielkiej duchowej siły i ogromnego męstwa dowiódł najpełniej w ostatnich chwilach swojego krótkiego, życia, kiedy nie bacząc na krążące wokół widmo śmierci i na własne rany, rzucił się wprost w sam środek bitwy, aby opatrywać rannych, dodawać otuchy tym, których opuściła odwaga, i wreszcie udzielać ostatniej posługi konającym żołnierzom...

Najlepsza cena: eBookpoint
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 14 ofert ebooków od 12,11

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
od 10,90 zł
(dla stałych klientów)
12,11 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
12,46 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
12,67 zł miliontalentow.pl
mobi epub pdf
13,41 zł ravelo.pl
mobi epub pdf
14,16 zł swiatebookow.pl
mobi epub pdf
  8,94 zł
w programie Nexto Premium
14,16 zł nexto.pl
mobi epub pdf
14,90 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
14,90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
od 6,99 zł
(w abonamencie)
14,90 zł legimi.com
mobi epub pdf
14,90 zł publio.pl
mobi epub
12,31 zł empik.pl
mobi epub
13,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
14,90 zł woblink.pl
mobi
13,40 zł zinamon.pl
epub
13,40 zł zinamon.pl
pdf
13,40 zł zinamon.pl

Tomasz Pompowski - inne e-booki

E-booki podobne do "Święty na polu chwały. Poruszająca historia księdza, który oddał życie, ratując dusze swoich żołnierzy"