ISBN:9788375697087

Przewodnik. Bioetyka dla młodych

Wydawnictwo: Rafael

Stron: 80

Opłacalność: 12.68 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

„Przewodnik: bioetyka dla młodych” to zbiór rzetelnych odpowiedzi na szereg pytań dotyczących kwestii życia. Jest to opowieść o drodze człowieka od początku po kres jego życia.


Księga powstała dzięki pracy ekspertów z dziedziny bioetyki, prawa oraz medycyny.

Jednak nie jest to publikacja naukowa, a w prosty sposób przygotowane kompendium wiedzy - minimum, z którym każdy z nas powinien się zapoznać.

Treści zawarte w tej książeczce są uniwersalne; zastosowany język i grafika w sposób szczególny mają ułatwić zrozumienie kwestii bioetycznych ludziom młodym


Przewodnik ten to prawdziwa księga życia, na 80 stronach w ciekawy sposób zaprezentowano 9 tematów poruszających kwestię życia ludzkiego. Każdy z rozdziałów to inny, w nietypowy sposób przedstawiony temat. 


Budowa całej książki oparta jest na prostym kluczu. Wszystkie rozdziały rozpoczynają się wprowadzeniem odpowiadającym na pytanie „czym jest...”, druga część to odwołanie do prawa polskiego oraz europejskiego , następny podrozdział to odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania. W każdym poruszonym temacie znalazło się również miejsce na refleksję etyczną oraz świadectwa ludzi z którymi dany temat był lub jest w szczególny sposób związany. Książka posiada bardzo estetyczną grafikę, zastosowano w niej zasadę kolor-rozdział oraz system graficznych zakładek. Całość zbudowana jest z wielu okienek, grafik oraz kolumn – czyni to przewodnik bardzo przejrzystym co wpływa na przyjemną lekturę. 


 


Książka powstała z myślą o młodych czytelnikach, którzy często pozbawieni są tak ważnej wiedzy. Przewodnik: bioetyka dla młodych jest doskonałym narzędziem edukacyjnym, może być wykorzystywany np. podczas lekcji biologii, etyki, religii czy w czasie zajęć z wychowania do życia w rodzinie. Choć przewodnik przygotowywany był głównie z myślą o ludziach młodych, nie wyklucza on z grona odbiorców osób dorosłych.


Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.12 zł

Znaleziono 12 ofert ebooków od 10.14 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
10.14 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 9.13 zł
(dla stałych klientów)
10.14 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
10.14 zł sensus.pl
mobi epub pdf
11.05 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
  7.80 zł
w programie Nexto Premium
12.09 zł nexto.pl
mobi epub pdf
od 6.99 zł
(w abonamencie)
13.00 zł legimi.com
mobi epub pdf
13.00 zł publio.pl
mobi epub
10.35 zł gandalf.com.pl
mobi epub
11.05 zł woblink.pl
mobi epub
11.10 zł empik.pl
mobi epub
11.10 zł virtualo.pl
mobi epub
12.00 zł swiatksiazki.pl

E-booki podobne do "Przewodnik. Bioetyka dla młodych"