ISBN:9788375697285

Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy

Autor: Peter Seewald

Wydawnictwo: Rafael

Stron: 310

Opłacalność: 9.56 zł/100 stron

Najniższa cena z poprzednich 30 dni: 28.58 zł.

Oszczędzasz: 26%

Przed nami ostatnia rozmowa z emerytowanym papieżem! Benedykt XVI mówi wprost o powodach swojej rezygnacji, kluczowych momentach swojego pontyfikatu, o konklawe i o następcy – Franciszku. 

Papież emeryt przerywa milczenie. Benedykt XVI po wielu przemyśleniach postanowił, że po raz ostatni zabierze publicznie głos. Na współautora publikacji wybrał Petera Seewalda, autora wcześniejszych bestsellerowych książek-wywiadów z papieżem. Owocem wielu wspólnych spotkań jest odważna, szczera i w wielu momentach zaskakująca książka Ostatnie rozmowy.

Benedykt XVI nigdy wcześniej nie opowiadał tak osobiście o swojej wierze, współczesnych wyzwaniach chrześcijaństwa i o przyszłości Kościoła. Wspomniał również swoją rodzinę i inne drogie mu osoby, a także kluczowych momenty w swojej biografii. Mówi także o trudnych i kontrowersyjnych wydarzeniach, które miały miejsce, gdy zasiadał na Tronie Piotrowym, między innymi o aferze Vatileaks, trudnych reformach kurii rzymskiej i lobby gejowskim w Kościele.

Zapraszamy do lektury wyjątkowej książki-testamentu jednego z największych teologów i myślicieli naszych czasów. Zachęcamy, by pochylić się nad ostatnim słowem, jakie kieruje do nas następca św. Piotra papież Benedykt XVI.

* * *

Peter Seewald, ur. w 1954 r., był dziennikarzem gazet „Spiegel”, „Stern” i magazynu „Magazin der Süddeutschen Zeitung”. Jako publicysta przez ponad dwadzieścia lat towarzyszył kard. Josephowi Ratzingerowi/Benedyktowi XVI. Rozmowy, które prowadzili i które ukazały się w formie książek pod tytułami: Sól Ziemi, Bóg i Świat oraz Światłość świata, wszystkie bez wyjątku stały się bestsellerami na całym świecie. W roku 2009 Peter Seewald opublikował jeszcze jeden światowy bestseller: Jezus Chrystus. Biografia.

Najlepsza cena: Gandalf
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.22 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 29.64 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
29.64 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
od 28.01 zł
(dla stałych klientów)
31.12 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
31.92 zł inverso.pl
mobi epub pdf
34.06 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
od 9.99 zł
(w abonamencie)
34.06 zł legimi.com
mobi epub pdf
  23.94 zł
w programie Nexto Premium
37.11 zł nexto.pl
mobi epub pdf
39.90 zł publio.pl
mobi epub pdf
39.90 zł ibuk.pl
mobi epub
32.36 zł swiatebookow.pl
mobi epub
36.00 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
39.90 zł woblink.pl

Peter Seewald - inne e-booki

E-booki podobne do "Benedykt XVI. Ostatnie rozmowy"