Biblia opowiedziana. Opowieść wszech czasów

Wydawnictwo: Rafael

Stron: 510

Opłacalność: 3.52 zł/100 stron

Oszczędzasz: 55%

Jeden z najbardziej oryginalnych wydawniczych pomysłów oparty o najprostszą, pierwotną formę przekazu, która pozwala czytelnikowi poznać Pismo Święte. Autorzy postanowili – ni mniej, ni więcej – opowiedzieć swoimi słowami, przyjaznym, współczesnym, zrozumiałym językiem całą Biblię, od Księgi Rodzaju do Apokalipsy. Wybierają przy tym i cytują obficie najważniejsze fragmenty Pisma Świętego.

Ta niezwykła książka nie jest zatem dla biblistów, teologów czy osób naukowo zajmujących się egzegezą pism natchnionych, ale dla czytelnika, który dopiero zaczyna przygodę z Pismem Świętym, bo może nigdy nie zdobył się na przeczytanie całej Biblii lub zniechęcił się przy czytaniu trudnych tekstów ze Starego Testamentu. Lektura Biblii opowiedzianej sprawi, że nareszcie będzie wiedział, o czym od początku do końca jest najważniejsza księga w dziejach, co – jesteśmy o tym przekonani – stanie się wstępem do sięgnięcia świadomie po lekturę pełnego tekstu Pisma Świętego.

Formuła książki świetnie trafiła w oczekiwania czytelników w innych krajach i sprawiła, że Biblia opowiedziana stała się wielkim światowym bestsellerem.

Jeśli chcesz poznać najbardziej fascynującą historię wszech czasów; jeśli chcesz poznać opowieść o Bogu i człowieku; jeśli chcesz wejść w świat Biblii, ale boisz się po nią sięgnąć – to ta książka jest dla Ciebie.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.16 zł

Znaleziono 11 ofert ebooków od 17,95

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub pdf
17,95 zł septem.pl
mobi epub pdf
od 16,16 zł
(dla stałych klientów)
17,95 zł ebookpoint.pl
mobi epub pdf
26,16 zł gandalf.com.pl
mobi epub pdf
33,92 zł ibuk.pl
mobi epub pdf
  23,94 zł
w programie Nexto Premium
39,90 zł nexto.pl
mobi epub pdf
39,90 zł publio.pl
mobi epub pdf
39,90 zł virtualo.pl
mobi epub pdf
39,90 zł litres.pl
mobi epub
32,36 zł swiatebookow.pl
mobi epub
29,90 zł
(z kodem prom.)
39,90 zł woblink.pl
mobi
35,90 zł zinamon.pl
epub
35,90 zł zinamon.pl
pdf
35,90 zł zinamon.pl

E-booki podobne do "Biblia opowiedziana"