Przewodnik po świecie suplementów. Jak bezpiecznie wspomóc leczenie ponad 100 chorób i dolegliwości

Autor: MARK MOYAD

Wydawnictwo: Galaktyka

Stron: 496

Opłacalność: 8.66 zł/100 stron

Oszczędzasz: 22%

Książka zawiera porady dotyczące leczenia suplementami ponad stu przypadłości – od zapalenia stawów, przez zgagę, wysoki poziom cholesterolu, po migrenę i łuszczycę.

Czy złocień pomaga na bóle migrenowe? Jakie witaminy utrzymają skórę w dobrym stanie? Które zioła poprawiają nastrój? Kiedy suplementy są niebezpieczne, a kiedy są wyrzuceniem pieniędzy w błoto?

Doktor Mark Moyad, magister zdrowia publicznego (MPH), jest jedynym lekarzem medycyny w Stanach Zjednoczonych, który dzięki specjalnie utworzonemu stanowisku może w pełni poświęcić się badaniu witamin, składników mineralnych, ziół i innych suplementów diety. Od przeszło 25 lat zgłębia tę fascynującą dziedzinę, korzysta z suplementów w swojej codziennej praktyce i podróżuje z wykładami kierowanymi do lekarzy i pacjentów, poszerzając ich wiedzę i uświadamiając, jakie substancje z wachlarza dostępnych leków oraz suplementów mogą pomóc, a którymi nie warto zawracać sobie głowy.

Powstały w oparciu o najnowsze badania, jak również czerpiący z klinicznego doświadczenia autora, Przewodnik po świecie suplementów, poprowadzi cię po świecie aktualnych rozwiązań i możliwości leczenia – tych, których skuteczność została potwierdzona i tych, które okazały się nietrafione. Książka kompleksowo omawia najrozmaitsze przypadłości i schorzenia, od zapalenia stawów, zgagi i wysokiego poziomu cholesterolu po fibromialgię, migrenę oraz łuszczycę. Doktor Moyad daje jasne wskazówki, rozwiewając wątpliwości dotyczące sprzecznych informacji i udzielając konkretnych porad, które możesz wprowadzić w życie już dziś. Nie waha się wskazywać, które substancje są przereklamowane, bezwartościowe, a niekiedy wręcz szkodliwe. Przedstawia też ranking najskuteczniejszych rozwiązań, żebyś wiedział, co wypróbować w pierwszej kolejności – jednocześnie szczerze przyznaje, gdy leki ogólnodostępne lub wydawane na receptę stanowią w danej sytuacji lepsze rozwiązanie.

Przewodnik po świecie suplementów nie jest pobieżnym przeglądem zagadnienia – to źródło konkretnych, rzeczowych i praktycznych porad popartych rzetelnym opisem każdego problemu zdrowotnego. Jesteś zagorzałym wielbicielem medycyny alternatywnej? A może dopiero z zaciekawieniem wkraczasz na nowy grunt świata suplementów? Kompleksowy, oparty na dowodach z badań naukowych Przewodnik to w obu sytuacjach pozycja obowiązkowa dla każdego, komu zdrowie nie jest obojętne.

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.30 zł

Znaleziono 13 ofert ebooków od 42,94

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
42,94 zł septem.pl
mobi epub
od 38,65 zł
(dla stałych klientów)
42,94 zł ebookpoint.pl
mobi epub
43,44 zł gandalf.com.pl
mobi epub
46,67 zł ibuk.pl
mobi epub
49,41 zł ravelo.pl
mobi epub
49,50 zł swiatksiazki.pl
mobi epub
51,06 zł swiatebookow.pl
mobi epub
  32,94 zł
w programie Nexto Premium
52,15 zł nexto.pl
mobi epub
54,89 zł publio.pl
mobi epub
44,90 zł
(z kodem prom.)
54,90 zł woblink.pl
mobi epub
54,90 zł legimi.com
mobi epub
54,90 zł virtualo.pl
mobi
49,40 zł zinamon.pl
epub
49,40 zł zinamon.pl

MARK MOYAD - inne e-booki

E-booki podobne do "Przewodnik po świecie suplementów"