ISBN:9788375820119

Poznaj sekret jak pisać ebooki

Autor: Paweł Sygnowski

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 30%

...czyli jak zarobiłem 38 535,07 PLN sprzedając własne ebooki?

Na początku 2004 roku, pod nazwą "Złote Myśli" powstało pierwsze w Polsce internetowe wydawnictwo zajmujące się wydawaniem tylko i wyłącznie ebooków, czyli elektronicznych książek. W ciągu ponad 3 lat działalności sprzedano ponad 100 tysięcy ebooków, zdobywając ponad 205-tysięczne grono użytkowników internetowego serwisu.

Autorzy ebooków wydanych przez to wydawnictwo zarobili już ponad 300 tysięcy złotych. Partnerzy współpracujący z wydawnictwem w zakresie prowizyjnej sprzedaży ebooków na chwilę obecną zarobili już kwotę 481 575,78 zł. I to wszystko w ciągu trzech lat działalności.

Poznaj sekret, jak pisać ebooki i naucz się na nich zarabiać korzystając z doświadczenia autora bestsellerów

Sam widzisz, jak szybko rozwija się ten rynek. Ebooki wzbudzają coraz większe zainteresowanie, dlatego też im szybciej wykorzystasz tą okazję, tym bardziej na tym skorzystasz i odniesiesz większy sukces.

Na początek poznaj kilka faktów ze świata ebooków:

 • Najlepsi autorzy ebooków w Polsce osiągają dochody rzędu 1000-2000 zł miesięcznie pasywnego dochodu z tytułu tantiem autorskich.
 • W USA, Azji i Europie Zachodniej nikogo już nie dziwią świetnie prosperujące firmy, których działalność opiera się wyłącznie na sprzedawaniu tylko jednego ebooka.
 • Ebooki na zachodzie uczyniły już wielu ludzi milionerami, a dla jeszcze większej liczby osób stanowią główne lub dodatkowe źródło dochodów. Ta fala zbliża się do Polski!
 • Czy wiesz, że w Polsce dopiero - tak na dobrą sprawę - rodzi się rynek ebooków? Dzięki temu praktycznie każdy, kto wyda profesjonalnie wartościowego ebooka - skazany, jest na sukces. Mało kto jednak wie, jak to zrobić!

  Czym właściwie są ebooki i dlaczego tak łatwo można na nich zarobić?

  Ebooki, to wirtualne odpowiedniki tradycyjnych książek, tylko że w postaci elektronicznej. Charakteryzują się one kilkoma niepowtarzalnymi cechami:

 • Ebooki są dostępne non stop z każdego miejsca na świecie.
 • Ebooki są tańsze w porównaniu do klasycznych książek. Można powiedzieć, że kupując ebooki płaci się jedynie za wiedzę w nich zawartą, a nie za druk, papier i przesyłkę!
 • Kupując ebooki Klient nie płaci nic za wysyłkę (odbywa się ona przez Internet). Ebooki nie zajmują żadnego miejsca na półkach i się nie kurzą, ani nie niszczą.
 • Ebooki stwarzają duże możliwości w zakresie edycji tekstu oraz mają możliwości wyszukiwania interesujących fragmentów w treści.
 • Ebooki są proste w tworzeniu, publikowaniu, przesyłaniu, drukowaniu oraz czytaniu. Jeśli się wie, jak to robić :-)

  Jak niewiele potrzeba, aby stworzyć sobie nowe źródło poważnych dochodów za pomocą własnego ebooka?

  Jeśli nie jesteś zadowolony ze swojej sytuacji finansowej, jeśli szukasz alternatywnych źródeł dochodu i jeśli jest coś, na czym się dobrze znasz, to prezentowany tutaj ebook "Poznaj sekret jak pisać ebooki", jest właśnie dla Ciebie. Tylko od Ciebie zależy, czy z niego skorzystasz.

  Autor kilku bestsellerów, Paweł Sygnowski, którego ebooki sprzedały się już w łącznym nakładzie ponad 2 tys. egzemplarzy i którego zarobki z tego tytułu wynoszą setki złotych miesięcznie - dzieli się swoją wiedzą zdobytą metodą prób i błędów w ciągu swojej kilkuletniej praktyki w tworzeniu ebooków.

  "Paweł Sygnowski jest najczęściej czytanym Autorem ebooków w Wydawnictwie Złote Myśli. Jego ebooki znajdują się w ścisłej czołówce bestsellerów Wydawnictwa. Jeśli ktokolwiek w Polsce posiada wiedzę, jak pisać wartościowe ebooki i zarabiać na nich, to jest nim właśnie Paweł Sygnowski."

  - Mateusz Chłodnicki, Wiceprezes Zarządu Wydawnictwa Złote Myśli

  Dlaczego, ebooki są idealnym produktem, dzięki któremu możesz łatwo zarobić dodatkowe pieniądze?

 • Ebooki są tanie w produkcji. Do ich tworzenia wystarczy komputer z najprostszym oprogramowaniem.
 • Ebooki mogą być sprzedawane niemal w pełni automatycznie. Ich sprzedaż nie musi wymagać fizycznej obecności Autora, ani jego aktywności.
 • Ebooki można łatwo aktualizować i wprowadzać zmiany w ich treści.
 • Sprzedając ebooki przez Internet masz dostęp do ogromnej liczby ludzi - potencjalnych Klientów.
 • Ebooki można dystrybuować i reklamować w prosty i tani sposób za pośrednictwem Internetu.
 • Ebooki to doskonały sposób na stworzenie pasywnego dochodu. One po prostu zarabiają na Ciebie, nawet kiedy śpisz!

  Przeczytaj recenzję tego ebooka dostępną w serwisie http://www.e-biznes.pl : Szybka max e-kasa

  Dowiedz się, jak pisać wartościowe ebooki i zarobić na ich sprzedaży na drugą pensję!

  Dzięki lekturze darmowego fragmentu ebooka "Poznaj sekret jak pisać ebooki", który udostępniamy tylko tym, którzy naprawdę są zainteresowani, jak pisać dobre ebooki i chcą na nich zarabiać, poznasz świat ebooków od środka oraz:

 • dowiesz się, jak to naprawdę było, czyli poznasz historię ebooków;
 • sam przekonasz się, że naprawdę warto zainwestować w własnego ebooka;
 • poznasz całą prawdę o tym, że Ty także możesz napisać własnego ebooka i przede wszystkim dowiesz się, jak to zrobić!

  Sama wiedza, to jednak nie wszystko. Musisz jeszcze wiedzieć, jak ją wykorzystać w praktyce do zarabiania pieniędzy. Jeśli chcesz dowiedzieć się, jak zarobiłem 10.775,43 zł w 12 miesięcy na ebookach, to zainwestuj w siebie i Kup

  Pamiętaj, że ebooku, zatytułowanym "Poznaj sekret jak pisać ebooki" znajdziesz odpowiedzi na poniższe pytania nurtujące każdego, kto chce pisać wartościowe ebooki i zarabiać na nich konkretne pieniądze:

 • Na jaki temat napisać własnego ebooka?
 • Jak ustalić najlepszą ceną za swojego ebooka?
 • W jakim formacie wydać własnego ebooka?
 • Jak zautomatyzować sprzedaż swojego ebooka?
 • Jak i gdzie reklamować swojego ebooka?
 • Jak sprzedawać prawa do sprzedawania własnego ebooka?

  ... to i o wiele więcej znajdziesz na 226 stronach ebooka.

  Ile mnie to będzie kosztowało i... dlaczego tak niewiele?

  7 lutego 2006 roku, wprowadziliśmy do sprzedaży drugie wydanie tego ebooka, który w odpowiedzi na sugestie i komentarze czytelników pierwszego wydania, został powiększony o nowe, ekscytujące oraz jeszcze bardziej szczegółowe informacje o świecie ebooków i jeszcze więcej porad i wskazówek. Dzięki temu, ebook ten stał się prawdziwą mapą, przewodnikiem i drogowskazem w świecie ebooków.

  Każdemu wydawnictwu zależy na nowych pomysłach, publikacjach i autorach. Nie inaczej, jest z wydawnictwem "Złote Myśli". Właśnie dlatego, pragnąc pomóc tym wszystkim, którzy są zainteresowani napisaniem, wydawaniem i zarabianiem na własnym ebooku, ale których nie stać na wydatek 49,97 PLN [standardowa cena prezentowanego tutaj ebooka], Wydawnictwo "Złote Myśli" postanowiło zainwestować w nowych autorów, pomniejszając swój zysk z ebooka aż o 20 zł!

  Tylko teraz, możesz mieć tą wiedzę za tak niewiele

  I nie ma tutaj żadnego haczyka. Po prostu wiemy z doświadczenia, że Ci, którzy przeczytają tego ebooka, będą w stanie napisać naprawdę bardzo wartościową publikację i liczymy, że zgłoszą się z jej wydaniem właśnie do Złotych Myśli. Oczywiście nie ma takiego obowiązku :-)

  Równie dobrze możesz wykorzystać tą wiedzę samodzielnie, napisać świetnego ebooka i... zacząć zarabiać nawet w nocy. Wielu już się to udało. Podejmij to wyzwanie! Zamów ebooka już teraz!

 • Najlepsza cena: IBUK
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.13 zł

  Znaleziono 8 ofert ebooków od 17.43 zł

  Formaty Cena Księgarnia
  mobi epub
  22.50 zł swiatksiazki.pl
  pdf
  17.43 zł ibuk.pl
  pdf
  od 17.93 zł
  (dla stałych klientów)
  19.92 zł ebookpoint.pl
  pdf
  19.99 zł inverso.pl
  pdf
    14.94 zł
  w programie Nexto Premium
  23.16 zł nexto.pl
  pdf
  24.90 zł swiatebookow.pl
  pdf
  24.90 zł litres.pl
  pdf
  24.90 zł publio.pl

  Paweł Sygnowski - inne e-booki

  E-booki podobne do "Poznaj sekret jak pisać ebooki "