ISBN:9788375820263

Techniki manipulacji. Poznaj techniki manipulacji i już nigdy nie daj się "wpuścić w kanał"

Autor: Sergiusz Kizińczuk

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 23%

Jak za pomocą kilku słów nakłonić kogoś do zachowania się w taki sposób, jak Ty chcesz?


Czy tego chcesz, czy nie, z manipulacją stykasz się każdego dnia wiele razy. O tym, że dałeś się zmanipulować, przekonujesz się zwykle po czasie. Czasem kupisz coś, co nie jest Ci do niczego potrzebne, czasem pod wpływem manipulacji podejmiesz jakąś niekorzystną decyzję. Targają wtedy Tobą różne emocje – od złości na samego siebie, do podziwu dla inwencji i umiejętności manipulatora.

Jak wiesz, słowa mają ogromną moc. Trzeba tylko umieć ją wykorzystać. Możesz się tego nauczyć. Pomoże Ci w tym publikacja pt. "Techniki manipulacji". Przeczytanie tej książki spowoduje, że nauczysz się manipulować innymi w sposób niedostrzegalny dla otoczenia.

Uświadom sobie fakt, iż między wywieraniem wpływu, perswazją czy manipulacją nie ma absolutnie żadnej istotnej różnicy! Bez względu na to, jakich słów użyjesz, cel jest zawsze jeden i ten sam: przekonać drugą osobę, by zachowywała się zgodnie z Twoimi założeniami.

Czytając tę książkę, dowiesz się, jak działają i jakich metod oraz sposobów używają sprzedawcy, negocjatorzy, przedstawiciele handlowi, a nawet oszuści.


"Po przeczytaniu tej publikacji człowiek zdaje sobie sprawę, że prawie codziennie staje się ofiarą manipulacji. Bardzo ważne jest, aby móc się skutecznie przed nią bronić. I to właśnie jest opisane w sposób zrozumiały dla każdego człowieka. Dlatego polecam wszystkim - nie dajcie się!"

Andrzej

 

Najlepsza cena: Septem
LUB
Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

Znaleziono 9 ofert ebooków od 20.57 zł

Formaty Cena Księgarnia
mobi epub
24.50 zł swiatksiazki.pl
pdf
20.57 zł septem.pl
pdf
od 18.51 zł
(dla stałych klientów)
20.57 zł ebookpoint.pl
pdf
21.36 zł inverso.pl
pdf
23.23 zł ibuk.pl
pdf
  16.02 zł
w programie Nexto Premium
24.83 zł nexto.pl
pdf
26.70 zł publio.pl
pdf
26.70 zł virtualo.pl
pdf
26.70 zł legimi.com

E-booki podobne do "Techniki manipulacji. Poznaj techniki manipulacji i już nigdy nie daj się "wpuścić w kanał""