ISBN:9788375821253

Sukces w każdych negocjacjach. Poznaj najskuteczniejsze techniki wywierania wpływu i zwyciężaj w każdych negocjacjach!

Autor: Bolko Fuchs

Wydawnictwo: Złote Myśli

Oszczędzasz: 23%

Wszystko, co powinieneś wiedzieć na temat skutecznych negocjacji!

Jak to jest, że niektórzy w wyniku pewnych dyskusji osiągają niesamowite rezultaty, a inni muszą za każdym razem godzić się z porażką i ulegać? Czy sukces tkwi we wrodzonym talencie? Nie sądzę... Jest to z pewnością sztuka. Sztuka, którą każdy ma prawo - i powinien z niego skorzystać - opanować do perfekcji. Choć z drugiej strony perfekcja nie istnieje, więc potraktuj to sformułowanie metaforycznie.

Czy zauważyłeś już, jak bardzo ta umiejętność może okazać się dla Ciebie przydatna? Nie ma znaczenia, czy to w pracy, w szkole, czy w domu - negocjujemy zawsze. Możesz negocjować podwyżkę, wyższą ocenę w szkole, albo miejsce, gdzie spędzisz z ukochaną wakacje. Najwyższy czas i pora, abyś nauczył się zbierać argumenty oraz wykorzystywał je z korzyścią dla Ciebie.

Zacznijmy od lingwistyki!

Cóż to takiego jest ta lingwistyka? Nawet nie próbuj sobie tego wyobrażać! No właśnie... dlaczego więc o tym myślisz? Paradoksalnie Twój umysł nie potrafi używać zaprzeczeń. Dzieje się tak z bardzo prostego powodu. Aby móc czemukolwiek zaprzeczyć, w pierwszej kolejności trzeba ustalić, co to ma być. A skoro już o tym pomyślałeś, to - przykro mi - odwrotu nie ma.

Z drugiej jednak strony posiadając taką wiedzę, możesz bardzo ciekawie wpływać na ludzkie zachowania. Jesteś w stanie przeczeniem w niezauważalny dla świadomości sposób "zmusić" kogoś, do zastanowienia się nad czymś, nad czym de facto zastanawiać się nie chciał. To jest fajne, prawda? A to tylko jeden z zabiegów lingwistycznych.

To co czyni tego e-booka naprawdę wyjątkowym, to coś czego nie dostrzegli inni autorzy. Dzięki zręcznemu połączeniu opisu technik wywierania wpływu i negocjacji - możliwości stosowania jej treści w praktyce stają się praktycznie nieograniczone. Liczne przykłady zdecydowanie ułatwią zrozumienie jej treści, a umiejętności nabyte dzięki lekturze mogą być stosowane od razu po jej przeczytaniu. Liczne publikacje z pogranicza psychologii wywierania wpływu są zbyt szczegółowe, co często nie pozwala zaznajomić się z podstawami bez studiowania wielu książek i przeszukiwania setek stron internetowych.

Moja publikacja zawiera kompendium wiedzy z dziedziny negocjacji i manipulacji! To nie tylko podręcznik, ale przewodnik po świecie kontaktów międzyludzkich, czyniący je łatwiejszymi, a co za tym idzie - przyjemniejszymi.

Bolko Fuchs, autor

W książce znajdziesz jeszcze, między innymi:

 • W jaki sposób "ale" potrafi wykasować część zdania, które stoi przed nim?
 • Czym są implikacje i w jaki sposób mogą wpływać na naszą podświadomość?
 • "Oraz" czy może "i", czyli... dlaczego spójniki mają tak ogromne znaczenie?
 • W jaki sposób zręcznie wkładać własne wypowiedzi w usta autorytetów naszego rozmówcy? I jak ta sztuka może zaważyć na wyniku naszych negocjacji?
 • Jak używać metafor dostosowując je do profilu naszego rozmówcy?
 • Swoją drogą...

  Mam dla Ciebie krótką zagadkę, na którą odpowiedź - moim zdaniem - jest znamienna. Na gałęzi drzewa siedziały sobie cztery wróbelki. Była zima i jeden z nich bardzo zmarzł o powiedział: - Rozejrzę się po okolicy i spróbuję znaleźć jakieś ciepłe schronienie.

  Ile wróbelków zostało na drzewie? Czy udało się temu jednemu odnaleźć wspomniane schronienie?

  Odpowiedź na pierwsze pytanie brzmi: nadal cztery. Podjęcie decyzji, a jej realizacja (działanie), to dwie zupełnie odmienne sprawy. Odpowiedź natomiast na drugie pytanie brzmi: nie, nie udało się. I wcale nie dlatego, że nie poleciał, lecz dlatego, że on "próbował coś zrobić".

  Czy chciałbyś więcej?

  Głupie pytanie - oczywiście, że tak! I bardzo dobrze, ponieważ z prezentowanej publikacji nauczysz się także, między innymi, takich rzeczy, jak:

 • W jaki sposób przygotowywać się do negocjacji zbierając fakty dotyczące tego, co będzie negocjowane?
 • Relatywne postrzeganie rzeczywistości,czyli 4 typy ludzi: słuchowy, wzrokowy, ruchowy oraz mieszany.
 • Czym jest komunikacja niewerbalna i dlaczego odgrywa tak dużą rolę w negocjacjach?
 • W jaki sposób rozpoznać charakterystyczną dla danego adresata mowę niewerbalną za pomocą tzw. "small talk"?
 • Trzy żelazne zasady na temat tego, kiedy wolno negocjować i jak wolno negocjować.
 • I wiele, wiele więcej bardzo atrakcyjnej merytorycznie wiedzy na temat negocjacji. Autor przedstawił wszystko bardzo ciekawie i w przystępny dla Słuchacza sposób. Nie pozostaje mi zatem nic innego, jak tylko zachęcić Cię do zakupu e-booka "Sukces w każdych negocjacjach".

  Najlepsza cena: eBookpoint
  LUB
  Wyślemy Ci maila, gdy cena książki będzie niższa, np.14 zł

  Znaleziono 8 ofert ebooków od 20.57 zł

  Formaty Cena Księgarnia
  mobi epub
  24.50 zł swiatksiazki.pl
  pdf
  od 18.51 zł
  (dla stałych klientów)
  20.57 zł ebookpoint.pl
  pdf
  21.36 zł inverso.pl
  pdf
  23.23 zł ibuk.pl
  pdf
    13.35 zł
  w programie Nexto Premium
  24.83 zł nexto.pl
  pdf
  26.70 zł publio.pl
  pdf
  26.70 zł legimi.com
  pdf
  26.70 zł virtualo.pl

  Bolko Fuchs - inne e-booki

  E-booki podobne do "Sukces w każdych negocjacjach. Poznaj najskuteczniejsze techniki wywierania wpływu i zwyciężaj w każdych negocjacjach!"